+371 67324146

Zinību diena Rīgas Valsts tehnikumā

2021.  gada 1. septembris Rīgas Valsts tehnikumā norisinājās Tehnoloģiju un inovāciju centrā Dārzciema ielā 70. Svinīgie pasākumi pirmā kursa audzēkņiem bija organizēti divos piegājienos – no rīta plkst. 9.00 Datorikas, Komercdarbības un Ķīmijas tehnoloģijas nodaļu grupām, plkst. 13.00 –  Drukas un mediju tehnoloģiju, Auto, Mašīnbūves, Enerģētikas, Kokapstrādes un Dzelzceļa nodaļu grupu izglītojamiem.

Svētku laikā klātesošos uzrunāja tehnikuma direktore Dagnija Vanaga, viņas vietnieki Inga Šikova un Ineta Īvāne. Pēcpusdienas Zinības dienas pasākumu kuplināja arī Izglītības un zinātnes ministrijas Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktore Rūta Gintaute – Marihina, kura apliecināja jauno audzēkņu pareizo izvēli mācīties profesionālās vidējās izglītības iestādē, un  svinīgo daļu noslēdza tehnikuma pedagogu un darbinieku  improvizēta uzstāšanās ar sagatavotu priekšnesumu Diānas Kaušeles – Miezītes mākslinieciskā vadībā. Neizpalika Arhimēda ierašanās, kura mudināti, jaunie audzēkņi deva svinīgo zvērestu un pasākumu noslēgumā dziedāja tehnikuma himnu. Pēc svinīgā pasākuma jaunieši, grupu audzinātāju vadīti, devās uz savu pirmo audzināšanas stundu, kur jau detalizētāk varēja iepazīties ar galvenajām aktualitātēm, kas viņus sagaida, mācoties Rīgas Valsts tehnikumā.

Vēlam katram tehnikuma jaunietim izjust pirmās mācību dienas smaidu, prieku, motivāciju un interesi visa tālākā mācību gada laikā!

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

Dalīties

Jaunākās publikācijas