+371 67324146

Sadarbība ar vispārizglītojošajām skolām

Popularizējot tehnikuma piedāvātos izglītības pakalpojumus un veicinot sadarbību ar vispārējās izglītības iestādēm, tehnikuma karjeras konsultante Solveiga Keistere arī 2022. gada 2. semestrī viesojās vairākās pamatskolās un vidusskolās, lai informētu par mācību iespējām tehnikumā, profesionālās izglītības priekšrocībām, iestāšanās prasībām, interešu izglītību un sabiedriskajām aktivitātēm.

Rīgas 69. pamatskolas, Bauskas novada skolu, Baltmuižas pamatskolas, Iļģuciema vidusskolas, Pļaviņu vidusskolas, Daugavgrīvas vidusskolas un Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskolas skolēniem nodarbības notika gan klātienē, gan attālināti.

Izceļams ir 1. aprīļa pasākums Pļaviņu vidusskolā, kas notika sadarbībā ar satiksmes ministru Tāli Linkaiti, lai mudinātu skolēnus izvērtēt iespēju veidot savu karjeru transporta nozarē. Īpaši skolēnus ieinteresēja esošo 4. kursa Dzelzceļa nodaļas lokomotīvju saimniecības tehniķu: Viestura Liepkājas, Intara Kokareviča un Rūdolfa Broka stāstījums par mācībām no jauniešu skatu punkta un kā izdarītā izvēle pirms 4 gadiem veicinājusi viņu profesionālo izaugsmi.

Vairāk informāciju var lasīt šeit: http://png.edu.lv/2022/04/02/karjeras-iespejas-transporta-nozare/

Tehnikuma karjeras konsultante aicina 9. klašu skolēnus un viņu vecākus apmeklēt tehnikuma Informācijas dienas, kas notiks 3.-4. jūnijā, lai klātienē iepazītos ar tehnoloģiju un inovāciju centru, jo šogad vizītes skolās ir noslēgušās.

Dalīties

Jaunākās publikācijas