+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikums aicina iepazīt plašo profesionālās izglītības programmu piedāvājumu

Ar īpašu aicinājumu – iegriezt karjeru profesionālajā izglītībā –, sākot ar 4. aprīli, dažādos pasākumos divu mēnešu garumā Rīgas Valsts tehnikums (RVT) aicina iepazīt plašo profesionālās izglītības programmu piedāvājumu un saņemt karjeras attīstības konsultācijas.

RVT direktore Dagnija Vanaga akcentē: “Profesionālās izglītības iespējas Latvijā ir plašas, Rīgas Valsts tehnikumā vien tās ir deviņas izglītības nodaļas, kas piedāvā konkurētspējīgu un daudzpusīgu profesionālo izglītību, sākot no 15 gadu vecuma. Rīgas Valsts tehnikuma mācību vide un aprīkojums ir mūsdienīgs, turklāt prakse ar sadarbības uzņēmumiem nodrošina gatavību iekļauties darba tirgū uzreiz pēc tehnikuma absolvēšanas. Aicinām visus interesantus uz tikšanos ar tehnikuma darbiniekiem, pedagogiem un audzēkņiem, lai saņemtu atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem un izdarītu izvēli, kas atbilst jauniešu interesēm, mācību sasniegumiem un nākotnes mērķiem.”

Skills Latvia 2023

4. un 5. aprīlī no 11.00 līdz 16.00 Ķīpsalas izstāžu centrā notiks nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss Skills Latvia 2023. Konkurss pulcēs 120 konkursantus no 31 Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, tostarp RVT. Apmeklētājiem ieeja pasākumā bez maksas. Interesenti laipni aicināti iepazīt profesijas, RVT stendā iepazīties ar izglītības piedāvājumu un  saņemts karjeras attīstības konsultācijas. Tāpat stenda viesiem būs iespēja izmēģināt auto nodaļas, mašīnbūves nodaļas, enerģētikas nodaļas, kokapstrādes nodaļas un projektu nodaļas audzēkņu un pedagogu sadarbībā tapušo elektrovelosipēdu-trenažieri, tādējādi ražojot enerģiju savu viedierīču alternatīvai uzlādei.

5. aprīlī plkst. 13.30 uz skatuves notiks diskusija ar RVT absolventiem. Linards Andersons – EuroSkills 2021 dalībnieks mazumtirdzniecībā, Edgars Ancītis – EuroSkills 2021 dalībnieks grafikas dizainā, Aleksis Šteinburgs – World Skills 2022 dalībnieks web tehnoloģijās, kā arī moderatore un karjeras konsultante Solveiga Keistere sarunāsies par sacensību pieredzi un karjeras izaugsmi pēc konkursa.

Informācijas dienas

12. aprīlī no 18.00 līdz 19.00 notiks RVT informācijas diena, izmantojot MS Teams platformu. Seko līdzi informācijai RVT mājaslapā un Facebook, Instagram.

17. maijā no 16.00 līdz 18.00 RVT ēkā K.Valdemāra 1c īpaši gaidīti visus tos, kurus saista datorikas, komercdarbības un ķīmijas jomas.

18. maijā no 15.00 līdz 18.00 Dārzciema ielā 70 aicinām enerģētikas, dzelzceļa, auto, mašīnbūves, drukas un mediju, kā arī kokapstrādes jomu interesentus.

RVT aicina izmantot informācijas dienu sniegtās iespējas, lai tuvāk iepazītu profesijas, izglītības programmas, mācību vidi un uzdotu dažādus interesējošus jautājumus par mācību procesu, iegūto kvalifikāciju, uzņemšanas prasībām un tālākās karjeras iespējām pēc izglītības programmu apguves.

Plašāka informācija pa tālruni:27260004 vai e-pastu: macibu.nodaļa@rvt.lv vai sazinoties ar tehnikuma karjeras konsultanti pa tālruni: 26404118 vai e-pastu: solveiga.keistere@rvt.lv.  

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs