+371 67324146

Rīgas 1. valodu skola darba sludinājums

Meklē lielisku pirmā darba pieredzi?

Vēlies apvienot studijas ar darba gaitām?

Labi proti angļu valodu?

Tad laipni lūgti mūsu komandā.

Mēs paplašināmies un aicinām savā pulciņā jaunus komandas biedrus.

Mēs mācām angļu valodu pašiem mazākajiem, daloties ar idejām, radām aizraujošu mācību procesu.

Lai palīdzētu Tev kļūt par lielisku profesionāli darbā ar bērniem pirmsskolā, mēs nodrošinām pedagoģisku un pilnīgu materiālu atbalstu, emocionālo atbalstu darba nedēļas garumā un vismaz reizi nedēļā tiekoties ar visu komandu, jo lielu atbalstu sniedz tieši komanda, kurā viens par otru ceļas un krīt, kas vienmēr rod risinājumus dažādām situācijām.

Mums rūp Tava izdošanās, tāpēc, uzsākot šo darbu, sevišķi pirmajos mēnešos, kad Tev vēl nav pieredze, Tu saņemsi lielisku gādību no mūsu puses. Turklāt, mūsu ofiss kļūs par Tavu atpūtas oāzi, kur pagatavot kakao, uzsildīt pusdienas, vai vienkārši atnākt atpūsties un pagulēt, ja māc sagurums. Reizi mēnesī kopīgi izsmejamies ofisa ballītē. JĀ. Tas arī nozīmē labāko komandu ar foršākajiem kolēğiem.

Ko mēs vēlamies no Tevis?

Labas angļu sarunvalodas prasmes;

Vēlmi mācīties un darboties no sirds;

Atbildības sajūtu pret darbu un kolēģiem;

Erasmus studenti arī ir laipni lūgti pieteikties.

Ko mēs piedāvājam?

Nepilnu darba slodzi no 2-5 darba dienām (2-8 stundām nedēļā), ko parasti cenšamies pielāgot individuāli Tavām iespējām. Pārsvarā tas ir darbs no plkst. 15.00 līdz 18.00. Piektdienas rītus kopā ar komandu veltam sagatavošanās darbam nākamajai nedēļai. Atkarībā no darba stundām vidēji 100-400 EUR mēnesī.

Sūti savu CV uz epastu: info@vs.edu.lv. Elektroniski sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākošajai atlases kārtai.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2023. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs