+371 67324146

Projekta noslēguma sanāksme Lietuvā

No 21. līdz 22. martam notika Erasmus+ KA2 projekta “An enhancement of the educational process in VET institutions”, Nr. 2021-1-LV01-KA220-VET-000025154 starptautiskā sanāksme. Tā notika “Kaunas education centre of Technologies” Lietuvā. 

Sanāksmē tika pārrunātas svarīgas projekta noslēguma tēmas. Katrs projekta partneris ziņoja par ieguvumiem no dalības projektā, par ietekmi uz projektā iesaistītajiem pedagogiem, auto nozares pārstāvjiem, par ietekmi uz izglītības iestādi, ietekmi vietējā, reģionālā, nacionālā un starptautiskā līmenī. Projekta partneri informēja par veiktajām projekta aktivitāšu un rezultātu izplatīšanas aktivitātēm un komunikāciju kanāliem. Tika diskutēts par projekta rezultātu ilgtspējas aspektiem. Bija iespēja aplūkot “Kaunas education centre of Technologies” transporta, mehānikas, kokapstrādes un būvniecības mācību nodaļas. Sanāksmes dalībnieki viesojās uzņēmumā “Hella Lithuania”, kas ražo dažādas auto detaļas. Tika diskutēts par nākotnē nepieciešamajām audzēkņu kompetencēm auto nozarē. Darba grupās notika darbs pie jaunu projektu ideju sagatavošanas, lai nodrošinātu konkrētā projekta pēctecību. Sanāksmes noslēgumā tika svinīgi pasniegtas apliecības. Tehnikumu pārstāvēja Projektu nodaļas vadītāja Sandra Bidzāne un Projektu nodaļas galvenā speciāliste Liena Ādamsone.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Latvijas Meža dienas 2024

Ideja brīvdienām! Piektdien un sestdien kopā ar ģimeni un draugiem dodies uz meža festivālu Latvijas Meža dienas 2024. Piedalies izzinošās un izklaidējošās aktivitātēs – būs