+371 67324146

Profesionālās meistarības konkurss “Mēbeļu galdnieks 2023”

2023. gada 23. novembrī Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikumā norisinājās starptautiskais profesionālās meistarības konkurss “Mēbeļu galdnieks 2023”.

Konkursā piedalījās jaunieši no Latvijas profesionālās izglītības iestādēm kā arī kaimiņvalstu audzēkņi no Lietuvas un Igaunijas.

Rīgas Valsts tehnikumu pārstāvēja MG3 grupas audzēknis Matīss Strautnieks. Pavadošais profesionālo mācību priekšmetu skolotājs: Indulis Aukmanis. 

Dalībnieku uzdevums bija izgatavot koka sāls trauku. Šim darbam bija nepieciešama augsta precizitāte, meistarība, zināšanas un prasmes darbā ar koku. Matīss saņēma apliecinājumu par kompetencēm un pieredzi dalībai turpmākajos konkursos.

Paralēli meistarības konkursam, Latvijas profesionālo izglītības iestāžu pedagogiem notika profesionālās kompetences pilnveides seminārs “Jēgpilnu uzdevumu veidošana izglītojamo mācību sasniegumu novērtēšanai”. Skolotāji diskutēja un strādāja pie profesionālās kvalifikācijas eksāmenu uzdevumu un vērtēšanas kritēriju izstrādes metodikas, profesionālās kvalifikācijas eksāmenu uzdevumu izstrādes 2024. gadam, veica profesijas standarta “Mēbeļu galdnieks” satura analīzi.

Dalīties

Jaunākās publikācijas