+371 67324146

Prasmīgākais loģistikas darbinieks 2024

2024. gada 7. februārī Komercdarbības nodaļā tika organizēts ikgadējais  Profesionālās meistarības konkurss ”Prasmīgākais loģistikas darbinieks 2024”. Šajā konkursā piedalījās 11 izglītojamie no GL2, GL3-1, GL3-2 un GL4-2 grupām. 

Izglītojamajiem konkursa laikā bija jāatrisina praktiska situācija, kur klientam jāpiedāvā izdevīgākais maršruts, cenas piedāvājums un jānosaka iespējamais piegādes laiks konkrētas kravas transportēšanai, kā arī konkursantiem bija jānoformē kravas pavaddokumenti un jākomunicē ar klientu angļu valodā veidojot lietišķo saraksti epastā. 

Konkursa noslēgumā katrs konkursants prezentēja savu veikumu komisijai. 

Par Prasmīgāko loģistikas darbinieku 2024. gadā tika atzīts GL4-2 grupas izglītojamais Daniels Butāns, 2. vietu ieguva GL3-2 grupas izglītojamais Deniss Tanana, bet 3. vietu ieguva GL3-2 grupas izglītojamais Stīvs Teteris. 

Par konkursa organizēšanu atbildīgie pedagogi Karmena Freimane un Laila Umbraško.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Noark Electric mācību stends

3. jūlijā Rīgas Valsts tehnikuma Enerģētikas nodaļas mācību klasē tika uzstādīts globālā elektroiekārtu ražošanas uzņēmuma Noark Elektric dāvinātais mācību stends. Stendā ir uzstādīta jaunākā uzņēmuma

Traktordiena 2024

Rīgas Valsts tehnikums aicina apmeklēt pasākumu “Traktordiena 2024”, kas norisināsies 29. jūnijā Tērvetē! Šogad pasākumā pirmo reizi piedalīsies arī Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas pārstāvji