+371 67324146

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” norisinājās profesionālās meistarības konkurss „Labākais pārdevējs”

2022. gada 7. aprīlī Rīgas Valsts tehnikumā norisinājās profesionālās meistarības konkurss „Labākais pārdevējs”.

Konkursa mērķis ir mācību procesā iegūto teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu nostiprināšana praksē, veicināt interesi par apgūstamo profesiju, noskaidrot labākos starp topošajiem komercdarbiniekiem un klientu apkalpošans speciālistiem, kā arī novērtēt viņu prasmes un iemaņas izvēlētajā profesijā.

Konkursa ilgums bija 6 stundas, tā laikā konkursa dalībnieki pildīja uzdevumus gan RVT e-studijās, gan Miro veidlapā.

Kopumā konkursā bija 5 uzdevumi, tādi kā reklāmas maketa izveide, reklāmas kanālu izvēle un pamatojums, reklāmas kanāla izmaksu aprēķins un reklāmas piedāvājuma prezentācijas izstrāde.

Konkursa rezultātus vērtēja žūrija – profesionālās izglītības skolotāji:  Anastasija Soloveičika, Laimrota Surska, Brigita Bržeska un Baiba Purlica.

Konkursa rezultātā noskaidrojās, ka  tehnikumu nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2022, kas norisināsies šī gada 21. – 22. aprīlī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, pārstāvēs B3 grupas audzēkne Marija Kuņankina.

Liels paldies par konkursa organizāciju profesionālās izglītības skolotājai Anastasijai Soloveičikai, bet Marijai, lai panākumi konkursā!

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Noark Electric mācību stends

3. jūlijā Rīgas Valsts tehnikuma Enerģētikas nodaļas mācību klasē tika uzstādīts globālā elektroiekārtu ražošanas uzņēmuma Noark Elektric dāvinātais mācību stends. Stendā ir uzstādīta jaunākā uzņēmuma

Traktordiena 2024

Rīgas Valsts tehnikums aicina apmeklēt pasākumu “Traktordiena 2024”, kas norisināsies 29. jūnijā Tērvetē! Šogad pasākumā pirmo reizi piedalīsies arī Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas pārstāvji