+371 67324146

Latvijas augstskolas gaida topošos studentus

2022. gada 28. aprīlī Tehnoloģiju un inovāciju centrā audzēkņiem bija iespēja satikt Latvijas augstskolu pārstāvjus. Ar studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām, kā arī ārpusstudiju aktivitātēm jauniešus iepazīstināja Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Latvijas Lauksaimniecības universitāte, biznesa augstskola “Turība”, Transporta un sakaru institūts un Banku augstskola.

3. – 4. kursu audzēkņi tikās individuālajās nodarbībās tehnikuma auditorijās ar esošajiem augstskolu studentiem, lai noskaidrotu kā iegūtā izglītība veicinājusi viņu profesionālo izaugsmi.

Augstākās izglītības iestādes aicina ikvienu interesentu apmeklēt atvērto durvju un informācijas dienas, kā arī citus izglītības un karjeras tematikai veltītus pasākumus, sekojot informācijai mājas lapās.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Mācību ekskursija uz SIA GETLIŅI EKO

Komercdarbības nodaļas vidējās profesionālās izglītības programmu „Komercdarbinieks” GK1 grupas audzēkņi un “Loģistikas darbinieks” GL3-2 grupas audzēkņi šī gada 17. aprīlī devās mācību ekskursijā uz SIA

Dalība konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”

Šī gada 27. martā Komercdarbības nodaļas GK3-1 grupas izglītojamā Annija Zelča piedalījās 3. starptautiskajā profesionālās izglītības audzēkņu  konkursā “Learn, Know, Do, Can, Show”, kurš norisinājās Rīgas Tūrisma un