+371 67324146

Latvijas augstskolas gaida topošos studentus

2022. gada 28. aprīlī Tehnoloģiju un inovāciju centrā audzēkņiem bija iespēja satikt Latvijas augstskolu pārstāvjus. Ar studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām, kā arī ārpusstudiju aktivitātēm jauniešus iepazīstināja Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Latvijas Lauksaimniecības universitāte, biznesa augstskola “Turība”, Transporta un sakaru institūts un Banku augstskola.

3. – 4. kursu audzēkņi tikās individuālajās nodarbībās tehnikuma auditorijās ar esošajiem augstskolu studentiem, lai noskaidrotu kā iegūtā izglītība veicinājusi viņu profesionālo izaugsmi.

Augstākās izglītības iestādes aicina ikvienu interesentu apmeklēt atvērto durvju un informācijas dienas, kā arī citus izglītības un karjeras tematikai veltītus pasākumus, sekojot informācijai mājas lapās.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Konkursa ”Young Car Mechanic 2023” fināls

2022.gada 3.martā Rīgā, BT1 izstāžu centrā, satikās 66 spēcīgākie Latvijas jaunie automehāniķi, no 17 dažādām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, lai cīnītos par vietu ”Intercar Latvija”