+371 67324146

Kas var radīt svētku noskaņojumu?

Mēs esam tik dažādi, katram savas pārdomas un viedoklis. Tomēr visbiežāk – skaista mūzika, laba kompānija, interesanta nodarbošanās, jauka gaisotne, smaidi, joki, profesionāls skolotājs, gandarījums par rezultātu un vēl daudzas citas lietas un lietiņas, spēj mūsu ikdienā ienest svētku noskaņojumu.

Mums, tiem kuriem bija iespēja piedalīties radošajā darbnīcā ,,Veidosim skaistumu kopā!”, bija viss.  29.11.2022. Rīgas Valsts tehnikuma skolotāji un darbinieki ieskandināja ziemas saulgriežu laiku. Katram dalībniekam bija iespēja mācīties, – pie profesionālas skolotājas Elitas Loginas, kā veidot adventas vainagu vai mājas durvju dekoru.

Laiks paskrēja nemanot, skanot jokiem, čalām un skolotājas uzmundrinājumiem.

Ziniet, atklāsim Jums noslēpumu, svētku noskaņu mēs radīt varam paši, lai kur mēs būtu un lai ko darītu, īpaši svētku laikā!

Lai Jums skaists šis brīnumu laiks!

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

Mācību simulācija “Kravas piegāde”

Rīgas Valsts tehnikumā š.g. 20. janvārī, sadarbībā ar uzņēmumu ”DLW Latvija”, tika organizēta mācību simulācija “Kravas piegāde”, kurā piedalījās Komercdarbības nodaļas specialitātes – ”Loģistikas darbinieks”

NOSKAIDROTI TEHNIKUMA STIPRĀKIE JAUNIEŠI

19.janvārī RVT jaunieši sacentās svara stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās 16 dalībnieki, kas ir pēdējos gados lielākais dalībnieku skaits.   Uzvarētājs tika noskaidrots ar Wilksa formulas

Komentē & Jautā