PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Latvijas skolēni un studenti vecumā no 18 līdz 24 gadiem aicināti piedalīties eseju konkursā “Mans ieguldījums drošai un vienotai Eiropai”. Konkursu rīko Saeimas Eiropas lietu komisija.
Konkurss tiek rīkots, lai motivētu jauniešus aktīvi līdzdarboties Latvijas un Eiropas politiskajos procesos, veicinātu izpratni par Eiropas Savienību un tās nozīmi ikviena cilvēka dzīvē, kā arī attīstītu interesi par drošības, migrācijas un ekonomiskajiem jautājumiem, valstu

2016. gada 26. februārī izstādes „SKOLA 2016” ietvarosRīgas Valsts tehnikums sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru, Latvijas Universitāti un Rīgas Tehnisko universitāti organizēja konferenci jauniešiem „Mana personīgā izaugsme izglītības iestādē un praksē”, kurā jauniešiem bija  iespēja tikties ar darba devējiem un saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem par veiksmīgas karjeras veidošanu un mērķtiecīgu profesionālo

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) izsludina konkursu “Skolēns, kuram es gribu pateikt paldies”, “Pedagogs, kuram es gribu pateikt paldies”.
Lai cilvēks justos laimīgs, ir svarīgi, ka attiecības veidojas harmoniskas, caurstrāvotas ar sapratni un pieņemšanu. Mums apkārt ir ļoti daudz cilvēku, kuriem ik dienas sakām paldies. Daži paldies ir klusi, tikai mūsu sirdīs, citi turpretī, skaļāki. Pateicības teikšana un saņemšana dara cilvēku laimīgāku, labestība maina kopumā arī mūsu sabiedrību. Aicinām skolotājus un audzēkņus pieteikt savus kolēģus un grupas biedrus, kuri to ,jūsuprāt, pelnījuši, pieteikt izsludinātajam konkursam.
http://www.bti.gov.lv/lat/aktualitates/?doc=4259

Latvijas Reitingi