+371 67324146

RVT Gudrs, vēl gudrāks

Šī gada pēdējo mācību mēnesi iesākām ar “RVT Gudrs, vēl gudrāks” viktorīnas konkursu, kas pēc dažu gadu pārtraukuma tika atgriezts mūsu skolas pasākumu sarakstā!

Konkursā piedalījās jaunieši no visas skolas, sākot ar Komercdarbības nodaļu līdz pat Dzelzceļa nodaļai, un dažas minūtes pirms konkursa sākšanās, negaidītu apstākļu dēļ, izveidojās arī mūsu fantastisko skolotāju komanda.

Viktorīna noritēja 3 kārtās – pirmā kārta, pusfināls un fināls, kopā konkursā piedalījās 9 komandas, katrā pa 5 dalībniekiem. Katrā kārtā izstājās 3-4 komandas, beigās paliekot 3 gudrākajām un cīnoties par Rīgas Valsts tehnikuma “Gudrs, vēl gudrāks 2022” gudrinieku titulu, kuru rezultātā ieguva Datorikas nodaļas komanda – Zilie Vaļi, kuras sastāvā bija Jānis Gustavs Fernats(DT1-2), Ģirts Gagainis-Kagainis(DT1-2), Kristiāns Leonovičš(DP3-1), Raitis Jermacāns(DT1-2) un Mareks Pārums(DP1-2).

Konkursu varēja nākt skatīties, atbalstīt un pakustināt prātus arī tie, kas nebija pieteikušies kā dalībnieki, un rezultātā lielā aktu zāle bija pilna, ne tikai cilvēku, bet arī smieklu, sadarbības, smaidu un pozitīvas gaisotnes. Domājams, ka visi esam noilgojušies pēc šāda veida pasākumiem, tāpēc tas šo notikumu padarīja divtik baudāmu!

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

KARJERAS NEDĒĻA AUTO NODAĻĀ

No 21.novembra līdz 25. novembrim Auto nodaļā, sadarbībā ar nozares darba devējiem, tika organizēti karjeras pasākumi visu kursu studentiem, lai iepazīstinātu tehnikuma audzēkņus ar profesijas

Komentē & Jautā