+371 67324146

RVT 2. vieta profesionālās meistarības konkursā “Biznesa Kanvu & Loģistikas pamatprocesu izaicinājums” Liepājā

2022. gada  23. – 24. martā, Liepājā norisinājās Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkurss “Biznesa Kanvu & Loģistikas pamatprocesu izaicinājums”, kurā piedalījās trīs audzēknes no Komercdarbības nodaļas –  Jana Litvinova (GK2), Luīze Paula Gulbe (B2) un Megija Pastare (GL2-1).

Pirmajā konkursa dienā jaunieši prezentēja savus izveidotos mājasdarbus, video par tēmu “Ietaupi, lai nopelnītu vai mana jaunā un gudrā mājsaimniecība!”.

Pirmās dienas ietvaros jaunieši klausījās divas meistarklases.  Dienas otrajā daļā bija mācības par biznesa kanvas modeli un tā darbības principiem, kā arī interaktīvu koplietošanas platformu ”Genially”, kurā jaunieši arī varēja sagatavot savus radošos darbus. Pirmās dienas beigās jaunieši izlozes kārtībā tika sadalīti jauktās komandās.  

Konkursa otrās dienas sākumā, EuroSkills un SkillsLatvia konkursu eksperts, LSEZ SIA ”Terrabalt” Terminālu operatoru nodaļas vadītājs Ēriks Jākobsons jauniešiem pastāstīja par loģistikas darbinieka ikdienu.

Konkursa uzdevumā šogad jauniešiem uz Biznesa kanvas modeļa bāzes bija jāizstrādā un kanvas modelī jāpiedāvā ilgtspējīgi risinājumi, kā Alberts, kuram pieder 14 ha mežs, var lietderīgi izmantot meža resursus un gūt no tā peļņu. Konkursantu veikumu vērtēja kompetenta un stingra žūrijas komisija.

Konkursā piedalījās 30 dalībnieki no 10 profesionālās izglītības iestādēm. Īpašs prieks un lepnums ir par GK2 grupas audzēkni Janu Litvinovu, kurai izdevās kopā ar savu komandu “3 sivēntiņi”  Evelīnu Šēnu (PIKC ”Rīgas Tehniskā koledža”) un Anniku Meijeri (PIKC ”Liepājas Valsts tehnikums”) sīvā konkurencē iegūt 2.vietu.

Paldies skolotājai Anastasijai Soloveičikai!

Apsveicam un lepojamies!

Dalīties

Jaunākās publikācijas