+371 67324146

Rosība Dārzciema ielas jaunajā mācību autoservisā

Rosība Dārzciema ielas jaunajā mācību autoservisā

Tehnikuma jauniešiem attālinātajā mācību procesā visvairāk pietrūka praktisko nodarbību, tāpēc ar īpašu aizrautību, pēc atgriešanās klātienes mācību procesā, audzēkņi darbojas mācību autoservisā, kurš atrodas tehnoloģiju un inovāciju centra jaunatklātās multihalles telpās.

Profesionālo priekšmeta “Autombīļu apkope un remonts” ietvaros skolotājs Igors Lušovs mācīja A2-2 grupai kā droši uzstādīt automobīli uz auto pacēlāja, izmantojot auto ražotāja izstrādātās instrukcijas, kā atrast autombīlim VIN nr. lokāciju izmantojot tehnisko informāciju un, visbeidzot, kā veikt automobīlim ciklisko apkopi izmantojot ražotāja izstrādātos veicamo darbu sarakstu.

Nodarbību laikā pedagogs, sekojot līdzi gan darba drošībai, gan precīzai uzdevuma izpildei, ieintersē jauniešus izvēlētajā profesijā un motive apgūt jaunas prasmes.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Konkursa ”Young Car Mechanic 2023” fināls

2022.gada 3.martā Rīgā, BT1 izstāžu centrā, satikās 66 spēcīgākie Latvijas jaunie automehāniķi, no 17 dažādām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, lai cīnītos par vietu ”Intercar Latvija”