+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikumā ir atklāta multifunkcionālā halle

Profesionālās izglītības kompetences centrs “Rīgas Valsts tehnikums” kopā ar sadarbības partneri – Valsts izglītības attīstības aģentūru Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētā projekta Nr.8.1.3.0/16/I/015 „Profesionālās izglītības kompetences centra “Rīgas Valsts tehnikums” modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” ietvaros” ir īstenojis un noslēdzis trešās kārtas būvdarbus.

Pirmdien, 2021. gada 20. septembrī Rīgas Valsts tehnikuma Tehnoloģiju un inovāciju centrā  Rīgā, Dārzciema ielā 70 tika svinīgi atklāta jaunā multifunkcionālā halle, kurā turpmāk tehnikuma audzēkņiem būs plašas sporta nodarbību iespējas un moderns mācību process autotransporta izglītības programmā.

Multifunkcionālās halles atklāšanas svinīgais pasākums iesākās ar Rīgas Valsts tehnikuma himnu, pēc tās svinīgas uzrunas teica Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Sandis Riekstiņš, IZM Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktore Rūta Gintaute Marihina, Valsts Izglītības attīstības aģentūras direktores vietniece, Zinātnes, pētniecības un inovāciju politikas atbalsta departamenta direktorei Elita Zondaka, Centrālās finanšu un līgumu aģēntūras pārstāvis Edgars Kalbergs, Latvijas Republikas Profesionālās izglītības sporta kluba AMI vadītāja Irēna Bukovska un VAS “Latvijas dzelzceļš” Personāla direktore, RVT Konventa priekšsēdētāja Lolita Smiltniece. Svinīgo uzrunu noslēgumā Rīgas Valsts tehnikuma direktore Dagnija Vanaga pateicās būvniekiem, pateicās sadarbības partneriem par lielo ieguldījumu šī nozīmīgā objekta tapšanā un aicināja partneru pārstāvjus pārgriezt simbolisko atklāšanas lentu. Atklājot multifunkcionālo halli, tās sienā tika iemūrēta laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm. Svinīgā pasākuma noslēgumā RVT direktore Dagnija Vanaga aicināja sanākušos iepazīt jauno multihalli ar sportam un mācībām paredzētajām labiekārtotajām telpām.

Jaunā multifunkcionālā halle jauniešiem dos iespēju nodarboties ar sporta aktivitātēm, kā arī sportiski pavadīt brīvo laiku. Tajā varēs norisināties ne tikai ar sportu saistītas aktivitātes, bet arī pasākumi, kas saistīti gan ar mācību procesa organizēšanu, gan arī plaša spektra kultūras aktivitātes. Ēkā ir izveidotas arī mācību telpas un darbnīcas Auto nodaļas audzēkņiem praktisko mācību nodrošināšanai, kas aprīkotas ar modernām iekārtām.

Būvdarbus veica pilnsabiedrība “BūvKORE un Vides tehnika”. Būvuzraudzības pakalpjumus nodrošināja SIA „Fabrum”.

Tehnikuma modernizācijas projekta ietvaros 2016. gadā tika atklāts Praktisko mācību centrs, 2019. gada beigās atklāts pārbūvētais metodiskais un biznesa inkubatora korpuss, kā arī izbūvēta moderna  dienesta viesnīca.

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

Mācību simulācija “Kravas piegāde”

Rīgas Valsts tehnikumā š.g. 20. janvārī, sadarbībā ar uzņēmumu ”DLW Latvija”, tika organizēta mācību simulācija “Kravas piegāde”, kurā piedalījās Komercdarbības nodaļas specialitātes – ”Loģistikas darbinieks”

NOSKAIDROTI TEHNIKUMA STIPRĀKIE JAUNIEŠI

19.janvārī RVT jaunieši sacentās svara stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās 16 dalībnieki, kas ir pēdējos gados lielākais dalībnieku skaits.   Uzvarētājs tika noskaidrots ar Wilksa formulas

Komentē & Jautā