+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas panākumi

Reinis skolai izcīnīja iespēju iegādāties aprīkojumu Auto nodaļai 1000 EUR apmērā

Rīgas Valsts tehnikuma Auto nodaļas 2. kursa audzēknis Reinis Doveiks un 3.kursa audzēknis Roberts Lūkass Lukašēvičs no 3.-5. jūlijam kopā ar vēl citiem 13 jaunajiem speciālistiem cīnījās profesionālās meistarības konkursā par “Jaunais automehāniķis 2020” titulu. Vīruss ieviesa savas korekcijas arī konkursa norisē un tas tika pārcelts uz vēlāku laiku, kā arī starptautiskais fināls šogad nenotiks, bet tas nemazina prieku par panākumiem konkursā, jo Reinis izcīnīja šo titulu – 1.vieta, bet Roberts palika godpilnajā 8.vietā. Konkursa finālā kopumā startēja 15  jaunieši, kam trīs dienu laikā bija  jāveic 15 dažādi uzdevumi, katru dienu citā vietā.

Pēc pirmās dienas jau bija skaidrs ka mūsu skolas jaunieši šogad cīnīsies par labām vietām, otras dienas noslēgumā Reini no pirmās vietas šķīra tikai 8 punkti, bet no 3.vietas – 0,5 punkti… Ja pirmajās divās dienās bija iespēja redzēt visu dalībnieku punktus, tad trešajā dienā jaunieši neredzēja citus rezultātus un intriga saglabājās līdz pat uzvarētāju paziņošanai. Uzdevumi šogad bija ļoti interesanti un visaptveroši – gan vieglās, gan smagās automašīnas, moto un pat traktortehnika. Konkursa dalībnieki atzina ka bija ļoti interesanti piedalīties, kā arī iegūta vērtīga pieredze.  Reinis skolai izcīnīja iespēju iegādāties aprīkojumu Auto nodaļai 1000 EUR apmērā, kā arī no FEBI mūsu tehnikums saņēma dāvanu – futbola spēļu galdu, ko plānojam izvietot skolas dienesta viesnīcā Dārzciema ielā. Gan konkursa uzvarētāji, gan pārējie dalībnieki saņēma vērtīgas balvas no konkursa atbalstītājiem.

Paldies jauniešiem par dalību, paldies Auto nodaļas skolotājiem par sagatavošanu dalībai konkursā, kā arī konkursa organizētājiem un tā atbalstītajiem! 

Dalīties

Jaunākās publikācijas