+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņi izcīna iespēju piedalīties nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2022 finālā

Seši topošie datorsistēmu tehniķi un seši jaunie grafikas dizaineri ir izcīnījuši Iespēju iekļūt nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa SkillsLatvia 2022 finālā. Pusfināla prasmju konkursā “Grafikas dizains” pārliecinošāko sniegumu demonstrēja Rīgas Valsts tehnikuma audzēknis  Artjoms Kutņevskis, savukārt prasmju konkursā “Datortīklu administrēšana” labāko sniegumu parādīja Liepājas Valsts tehnikuma audzēknis Demians Bergs.
 Prasmju konkursa “Grafikas dizains” finālā iespēju piedalīties ieguva arī Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas audzēkne Sintija Sorokina, Ogres tehnikuma audzēknis Jānis Valters Gaigals, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēknis Ralfs Bolzans, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkne Samanta Pavļika un Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkne Betija Bruka.
Grafikas dizaineru uzdevumos ietilpa SkillsLatvia komandas identitātes, logotipa, kreklu, baneru un citu elementu vizuālā izstrāde. Logotipam bija jāizveido animācija un jāizstrādā arī kolāža, kurai bija jāsastāv no vismaz trīs attēliem.
Ar labiem rezultātiem prasmju konkursa “Datortīklu administrēšana” finālam kvalificējās arī Ogres tehnikuma audzēknis Edgars Purmalis, Rīgas Valsts tehnikuma audzēknis Miks Mednis, Rīgas Tehniskās koledžas audzēknis Mihails Dzjuba, Jelgavas tehnikuma audzēknis Dāgs Neliuss un Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēknis Silvestrs Mironovs.

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

KARJERAS NEDĒĻA AUTO NODAĻĀ

No 21.novembra līdz 25. novembrim Auto nodaļā, sadarbībā ar nozares darba devējiem, tika organizēti karjeras pasākumi visu kursu studentiem, lai iepazīstinātu tehnikuma audzēkņus ar profesijas

Komentē & Jautā