+371 67324146

Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņi ciemojas AS “Grindeks”

2022. gada 27. un 28. aprīlī PIKC ’’Rīgas Valsts tehnikums” Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas grupas S1 un S2 audzēkņiem notika mācību ekskursija uz AS „Grindeks”. Mācību ekskursijas vadītāji – Ilze Virza, Raimonds Auziņš, Natalija Leonova.

Audzēkņiem bija iespēja ielūkoties aktīvo farmaceitisko vielu ražošanas telpās, kā arī kvalitātes kontroles laboratorijā. Par aktīvo farmaceitisko vielu ražošanas telpām – UDHS iecirkni pastāstīja un parādīja Raimonds Auziņš, audzēkņi varēja labāk izprast kā izskatās ražošanas telpas, kādas iekārtas tajās ir – reaktori, frakcionētās destilācijas kolonnas, centrifūgas, filtri utt.

            Ar kvalitātes kontroles laboratoriju iepazīstināja un pastāstīja Natalija Leonova. Audzēkņi apskatīja un uzzināja daudz jauna, sākot no gāzu un šķidruma hromatogrāfijas aparātiem, beidzot ar tablešu šķīdināšanas aparatūru, kas imitē kuņģa darbību.

         Paldies Ilzei Virzai, Raimondam Auziņam, Natalijai Leonovai par interesanto mācību ekskursijas vadīšanu un skolotājām Svetlanai Ovsjaņikovai un Imantai Brūverei!

Dalīties

Jaunākās publikācijas