+371 67324146

PIKC RVT audzēkņi izveido labāko video SMU Latvijas konkursā

Par tradīciju jau kļuvusi tehnikuma audzēkņu dalība ikgadējā Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU)  Ziemassvētku pasākumā CITS BAZĀRS, kas norisinājās no  9. – 14. decembrim.

Skolēnu mācību uzņēmumu pasākums CITS BAZĀRS notiek Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) īstenotā ERAF projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros, un to rīko Latvijas lielākā izglītības organizācija Junior Achievement Latvia (JA Latvia) sadarbībā ar ilggadējo atbalstītāju Swedbank.

Jau otro gadu šis pasākums notiek tiešsaistē, līdz ar to jauniešiem nākas  apgūt ne tikai tirgus izpētes procesu un produkta ražošanu, bet arī  pārdošanas prasmes “online” režīmā.

Tehnikumu pārstāvēja un tā vārdu  šogad popularizēja 5 SMU:

Nr.p.k.SMU nosaukumsProduktsDalībniekiGrupa
 1.Coast ITDatora korpusu, kā arī citu datora komponenšu vizuālā apstrāde un remontsToms Krastiņš, Aldis Straume  DT1-3
 2.Miracle-ShopPoligrāfijas izstrādājumu ražošanaTimur Stelmasovs, Maksims Jermoškins, Marks AleksandrovsN2
 3.MK HarmonyKrāsaini acu laineriMilāna Černoguzova, Jekaterina Mamajeva  N2
 4.Pie sānaLina auduma maisiņi ar papildus elementiemElizabete Ķepale, Sāra Tīdemane, Kristiāna Purlica  N2
 5.Zīmulis uz sēnesKokvilnas t-krekli ar pašu veidota dizaina apdrukuPauls Vanags, Justs Ozoliņš, Dana Savina, Niks Dreimanis, Jāzeps Kokorevičs  N2

Paldies visiem SMU dalībniekiem, kuri ir ieguldījuši gan savu brīvo laiku, gan personīgos finanšu līdzekļus, gan popularizējuši tehnikuma vārdu valsts mērogā.

SMU “Miracle-Shop” puišu Timura Stelmasova, Maksima Jermoškina un Marka Aleksandrova veidotais konkursa video tika atzīts par labāko  un ieguva galveno balvu Apsveicam un lepojamies.

Dalīties

Jaunākās publikācijas