+371 67324146

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas audzēkņu saliedēšanas pasākums “Visi ķīmiķi vienoti”

2021. gada 20. decembrītehnikuma sporta zālē notikaĶīmijas tehnoloģijas nodaļas audzēkņu saliedēšanās pasākums “Visi ķīmiķi vienoti”. Pasākuma mērķis – sekmēt Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas audzēkņu zināšanu apguvi (ķīmija, karjera, veselība un sports), saliedēšanu un pozitīvas mikrovides veidošanu izglītības iestādē. Lai sekmētu Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas audzēkņu saliedētību un rastu iespēju grupu audzēkņiem savstarpēji labāk iepazīt vienam otru, pasākumā piedalījās S1, S2 un S3 kursu grupas.

Saliedēšanas pasākuma fiziskās sportiskās aktivitātes organizēja RVT sporta skolotāji. Jaunieši aktīvi un ar interesi tajās piedalījās: metieni grozā, “Garākā komanda”, “Lecīgākā komanda”, “Zini vai mini” un kombinētās stafetes aktivitātes. Uzvarētāji ir visi, jo saliedēti un draudzīgi piedalījās šajā pasākumā.

Paldies PIKC RVT sporta skolotājiem Inai Belinskai, Ilzei Holstei un Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas vadītājai Madarai Pētersonei un grupu audzinātājām Imantai Brūverei, Ilzei Holstei, Madarai Pētersonei.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Konkursa ”Young Car Mechanic 2023” fināls

2022.gada 3.martā Rīgā, BT1 izstāžu centrā, satikās 66 spēcīgākie Latvijas jaunie automehāniķi, no 17 dažādām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, lai cīnītos par vietu ”Intercar Latvija”