PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

 

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” Praktisko mācību centrā 2019. gada 7. februārī Karjeras nedēļas ietvaros ieradās Rīgas Juglas vidusskolas 9. klases skolēni. Karjeras konsultante Solveiga Keistere viesiem prezentēja Rīgas Valsts tehnikumā apgūstamās profesijas, piedāvātās iespējas interešu izglītības pulciņos, kā arī aicināja skolēnus dalībai konkursā „iečekojamies” RVT sociālajos tīklos. Tālāk sekoja Juglas vidusskolas skolēnu prezentācija par sevi un savu skolu.

 

Pēc īsām prezentācijām sekoja Praktisko mācību centra darbnīcu iepazīšana, kura notika Jāņa Markus un Kristīnes Kalniņas vadībā. Lielu interesi Juglas jaunietēs raisīja radošā darbnīca pie Intas Rūteres „Izveido savu laparello!” Tikmēr stiprā dzimuma pārstāvji iemēģināja roku robotu vadīšanā, datortīkla ierīču savienošanā skolotāja Normunda Paudera vadībā, kā arī iemēģināja tehnoloģisko procesu metāllokšņu griešanā ar lāzergriešanas iekārtu “AMADA”. Prieku sagādāja arī individuālas vizītkartes veidošana meitenēm, kuras izveidoja vizītkartes visai klasei. Arī pedagogi nepalika bešā: viņiem bija noorganizēta radošā darbnīca ar sietspiedes tehnikas demonstrēšanu.

Noslēgumā jaunieši un pavadošās skolotājas saņēma nelielas piemiņas veltes no Rīgas Valsts tehnikuma un Juglas vidusskolas jaunietes ierakstīja novēlējumu RVT viesu grāmatā. Rīgas Valsts tehnikuma pārstāvji izteica pateicību Rīgas Juglas vidusskolai par lielisko sadarbību Karjeras nedēļas ietvaros.

 

 

Latvijas Reitingi