PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

epasakumilogo           

RVT Limbažu teritoriālajā struktūrvienībā 27.martā norisinājās kārtējā karjeras izglītības nodarbība. Šoreiz tās tēma bija “Darba meklēšanas process” , kurā GV1-2 grupas audzēknes apguva CV veidošanas un motivācijas vēstules rakstīšanas prasmes.

            Nodarbību vadīja NVA Limbažu nodaļas karjeras konsultante Ramona Kočāne, kura sniedza plašu informāciju par CV un motivācijas vēstuļu veidiem un to veidošanas principiem, kā arī analizēja dažādus paraugus un reālus piemērus. Liela uzmanība tika pievērsta izplatītāko kļūdu analīzei, kā arī jaunākajām tendencēm šajā jomā. Uz nodarbību meitenēm bija jāierodas ar savu sastādīto CV un motivācijas vēstuli, līdz ar to bija iespējas izvērtēt savu darbu un pēc nodarbības to pilnveidot.

Meitenes atzina, ka nodarbība bija ļoti vērtīga, jo tika apgūtas daudz iepriekš nezināmas un precizētas jau iepriekš zināmas lietas. Divu stundu nodarbības laiks paskrēja nemanot un iegūts tika patiešām daudz.

Kā atzina Sandra Taube: “ Bija interesanti. Lai gan esmu daudz rakstījusi CV, gan motivācijas vēstules, tomēr uzzināju daudz jaunas lietas.”

Undīne Lapiņa atzīst: “Iemācījos kā pareizi rakstīt CV un motivācijas vēstuli, noskaidroju visbiežākās kļūdas, kuras tiek pieļautas, iemācījos kā rakstīt šos dokumentus, lai darba devējam būtu vēlēšanās mani aicināt uz interviju.”

Cerams, ka nodarbībā iegūtās zināšanas topošajām grāmatvedības speciālistēm palīdzēs vieglāk atrast uzņēmumu, kurā iziet kvalifikācijas praksi, kas būs jau pēc dažiem mēnešiem.

cv un motivacijas vestule

PKK Laimrota Surska