+371 67324146

OTRĀ KURSA AUDZĒKŅI SACENŠAS ORIENTĒŠANĀS IZAICINĀJUMĀ “VĒSTURES TAKAS RĪGĀ”

  2022. gada 11. maijā Rīgas Valsts tehnikuma  2. kursa audzēkņi devās iepazīt Rīgu no cita skatu punkta, orientēšanās sacensību ietvaros meklējot kontrolpunktus, kuri saistīti ar Latvijas neatkarības atjaunošanu. Maršruta laikā audzēkņi apmeklēja tādas nozīmīgas vietas kā Ministru kabinetu, Barikāžu muzeju, Brīvības pieminekli, Krastmalu, piemiņas zīmi – akmeni 1991. gada 20. janvāra upura Andra Slapiņa piemiņai, piemiņas zīmi – akmeni 1991.gada 20. janvāra upura Vladimira Gomanoviča piemiņai un Latvijas Nacionālo teātri. Kontrolpunktos dalībniekus sagaidīja Audzēkņu pašpārvaldes pārstāvji, kuri bija sagatavojuši atjautības uzdevumus.

Sacensībās piedalījās 17 komandas. Sacensību kopvērtējumā vērā tika ņemts distancē pavadītais laiks un uzdevumu izpildes kvalitāte.

Kopvērtējumā
1.vieta – ET2 grupai (iegūto punktu skaits – 190),
2.vieta – EA2 grupai (iegūto punktu skaits – 186),
3.vieta  –  GK2 grupai (iegūto punktu skaits – 185).

Liels paldies Audzināšanas nodaļai, Drukas un mediju tehnoloģiju  nodaļas tehniskajam personālam un Normundam Pauderam par izdales materiālu sagatavošanu, kā arī 2. kursa grupu audzinātājiem: Ditai Tiesnesei, Sanitai Bidzānei, Ievai Dūdelei, Ilzei Rudakai, Elīnai Šnepstei-Čivkulei, Diānai Barkānei, Santai Alksnei, Elitai Sniedziņai, Ievai Rebiņai un Imantai Brūverei par audzēkņu iesaisti. Paldies arī sporta skolotājiem: Ģirtam Magonem, Ilzei Holstei, Uldim Doniņam, Inai Belinskai un Normundam Vārenbergam, un Audzēkņu pašpārvaldes komandai: Robertam Kaļikovam, Aminatai Daineko, Diāna Lavriņenko, Amandai Strupišai, Sintijai Grīnvaldei, Megijai Pastarei, Zanei Sinkevičai, Edijam Aizgirevičam un Kristiānam Artim Bērziņam par atbalstu sacensību norisē.

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

KARJERAS NEDĒĻA AUTO NODAĻĀ

No 21.novembra līdz 25. novembrim Auto nodaļā, sadarbībā ar nozares darba devējiem, tika organizēti karjeras pasākumi visu kursu studentiem, lai iepazīstinātu tehnikuma audzēkņus ar profesijas

Komentē & Jautā