PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

27.martā Komercdarbības nodaļas GK2-1 grupas audzēkņi Linards Andersons un Laura Krūzmane piedalījās PIKC „Rīgas Tūrisma un radošanās industrijas tehnikuma” rīkotajā startautiskajā konkursā „Learn,Know,Do, Can, Show” nominācijā „Jaunais komersants”. Tehnikuma audzēkņi ieguva 2.vietu sacenšoties ar trešā, ceturtā kursa audzēkņiem un pat absolventiem.

Konkursantiem bija jāsagatavo mājas darbs “Mēs – nākotnes komersanti!”, kurā jāataino savu redzējumu nākotnes profesijā. Konkursa pamatuzdevums bija nodemonstrēt pārdošanas prasmi produktam, kuru izlozēja no „melnās kastes”. Konkursantiem bija jāizdomā kā šis produkts izskatīsies, kāds būs sortiments, cena produktam, kā tas tiks pozicionēts un virzīts tirgū. Mūsu audzēkņi izvilka produktu - lakats - un lieliski tika galā ar uzdevumu.

Lūk, ko saka Linards par konkursu:

„Viens no konkursa uzdevumiem bija 110 minūtēs izdomāt, kā mēs varētu pārdot produktu, kuru izlozējām. Šī uzdevuma ietvaros mums vajadzēja izdomāt jaunu uzņēmumu - gan uzņēmuma logo, gan moto, kā arī mūsu izdomātajām precēm akcijas cenu, par kādu tās mēs pārdotu. Šis bija ļoti interesants pasākums, jo tas mums lika darboties komandā, paplašināt savu draugu loku un, protams, papildināt un likt lietā savas iegūtās zināšanas. Šis konkurss mums ļoti patika, kā arī esam priecīgi, par iegūto 2.vietu. Paldies skolotājai Rebekai Grīnfeldei par iespēju piedalīties šādā konkursā.”

Rakstu sagatavoja : Rebeka Grīnfelde

Latvijas Reitingi