PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Tehnikuma Komercdarbības nodaļa 2019. gada 20. februārī organizēja audzēkņu profesionālās meistarības konkursu „Prasmīgākais loģistikas darbinieks”.

Konkursa mērķis un tam pakārtotie uzdevumi bija sekojoši:

  • veicināt audzēkņu interesi par apgūstamo profesiju;
  • nostiprināt mācību procesā iegūtās teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas praksē;
  • noskaidrot labākos starp topošajiem loģistikas nozares darbiniekiem,
  • novērtēt audzēkņu prasmes un iemaņas apgūstamajā profesijā

 

Konkursā piedalījās desmit Komercdarbības nodaļas izglītības programmas “Telemehānika un loģistika” audzēkņi: Kristaps Kalviņš (GL2-1 grupa), Laura Soloveika, Intars Zadiņš, Sandis Turkupols (GL2-2 grupa), Aleksandrs Berezjuks, Artūrs Judkins, Anatolijs Polnovs (GL3-1 grupa) un Jana Treščinska, Vladislavs Gaļiņičevs un Bruno Maliks (GL3-2 grupu).

Konkursa laikā konkursantiem bija jāorganizē kravas piegādi no ražotnes Tallinā līdz kravas saņēmējam Travemindes ostā. Labāko sniegumu un iespēju maijā piedalīties SkillsLatvia 2019 finālā un cīnīties par Latvijas labākā jaunā profesionāļa titulu loģistikas nozarē ieguva Vladislavs Gaļiņičevs no GL3-2 grupas. Godalgotās vietas sadalītas:

1.vieta – Vladislavs Gaļiņičevs,

2.vieta – Jana Treščinska,

3.vieta – Bruno Maliks.

Liels paldies profesionālo mācību priekšmetu skolotājām Lailai Umbraško un Karmenai Freimanei, kas sagatavoja konkursu, kā arī vērtēja audzēkņu darbu konkursa laikā.

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

 

Latvijas Reitingi