PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Rīgas Valsts tehnikuma Praktisko mācību centrā  2017. gada 9. novembrī ar rezultātu paziņošanu un uzvarētāju apbalvošanu noslēdzās nacionālais konkurss „Labākais iepakojums Latvijā 2017”, ko organizēja Latvijas Iepakojuma asociācija. Šogad konkursā piedalījās 18 konkursanti ar 36 iepakojumiem un iepakojumu sērijām.

Tradicionāli konkurss norisinās vairākos posmos. Iesniegtos darbus vērtē gan patērētāji, gan arī nozares profesionāļi. Noteikti kritēriji – konstrukcija, forma, dizains, funkcionalitāte, kopiespaids kalpoja par pamatu žūrijas vērtējumam.

 

Konkursa„Grand Prix”  ekspertu žūrija piešķīralakricas “LIQ dāvanu kārbu grupai (iesniedzējs – AS„VG Kvadra Pak”), kuri līdz ar to nopelnīja balvu – dalību Pasaules Iepakojuma organizācijas starptautiskajā konkursā „WorldStar For Packaging Excellence 2018”.

Rīgas Valsts tehnikuma direktore Dagnija Vanaga pasniedza atzinību un dāvanu Maijai Rozenfeldei par alus KOKMUIŽA prezentācijas iepakojuma un BIO vistu 6 olu iepakojuma dizaina koncepciju un realizāciju. Nacionālais konkurss par labāko iepakojumu tradicionāli notiek katru gadu kopš 1996. gada, un savus darbus var pieteikt iepakojuma pasūtītāji, dizaineri, iepakojuma izgatavotāji, iepakotāji un preču izplatītāji.

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

Latvijas Reitingi