PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

            2017. gada 20. un 21. septembrī viesnīcu - restorānu kompleksā "Shpatser", kas atrodas Briuhovičos netālu no Ļvovas (Ukraina), notika XI Starptautiska zinātniski-praktiska konference "Iepakošanas nozare (tehniskie risinājumi Save Food robežās)».

Vienpadsmito gadu pēc kārtas konferences organizētāji bija Iepakotāju klubs, IAC "Iepakojums", Ukrainas Preses akadēmija., konferences ģenerālsponsors - uzņēmums IMMER Group, sponsori - uzņēmumi DOW, DuPont, Coca-Cola, Henkel, Kodak, Hewlett Packard, Markets Consulting Group, «Demetra Odis", "Vīnes kafija", "Bāze", "MonoPak", "Uniprint".

            Šogad konferencē piedalījās 87 speciālisti, kuri pārstāvēja  55 uzņēmumus un organizācijas no 5 valstīm un 15 pilsētām. No tiem 22 piedalījās pirmo reizi. Konferences dalībnieki pārstāvēja gan Ukrainas uzņēmumus, gan ārvalstu uzņēmumu pārstāvniecības Ukrainā, viņu vidū bija arī sešu universitāšu profesori un pētnieki.

             Pēdējā laikā būtiska ir kļuvusi informācijas funkcija iepakojuma izveidē, iepakojuma apdare, nozīmīgs ir mūsdienu digitālo tehnoloģiju pielietojums. Gan par šiem, gan arī  par pirmsdrukas un drukāšanas procesu konferencē uzstājās Latvijas pārstāve Dagnija Vanaga.

 

Latvijas Reitingi