+371 67324146

No 25. līdz 29. oktobrim tiešsaistē būs iespējams apmeklēt WorldSkills konferenci 2021 “WorldSkills Conference 2021 – The Road Ahead: Skills for a Resilient Future”

No 25. līdz 29. oktobrim tiešsaistē būs iespējams apmeklēt WorldSkills konferenci 2021 “WorldSkills Conference 2021 – The Road Ahead: Skills for a Resilient Future”, kas fiziski notiks Ķīnā, Šanhajā. Konferencē apspriedīs Covid-19 pandēmijas laikā radušos izglītības risinājumus.

Dalībnieki iegūs ieskatu par labākajām praksēm, kas radušās Covid-19 pandēmijas laikā, līdztekus uzzinās kā sagatavoties zaļākam un taisnīgākam darbam nākotnē. Konferences laikā diskutēs par trīs svarīgām tēmām:

  • “Zaļo” prasmju attīstība – tiks izvērtēts līdz šim sasniegtais progress zaļākai  profesionālo izglītības un apmācības sistēmu un institūciju darbībai, kā arī aptverta Covid-19 pandēmijas ietekme uz šo progresu;
  • Nabadzības mazināšana caur prasmēm – diskusijā runās par to, kā valdības var veicināt plašu ekonomikas augšupeju un iniciatīvas, veidojot produktīvu nodarbinātību, kas novērstu nabadzības veidošanos. Demonstrējot pozitīvās prakses piemērus, šajā tēmā diskutēs par to, kā prasmju attīstība var mazināt nabadzību caur starptautisku sadarbību vai jauniem mācību modeļiem;
  • Apmācību nākotne – izpētot politikas veidotāju, īstenotāju, izglītības iestāžu, darba devēju resursus, iespējams uzlabot apmācību iespējas, kā arī padarīt tās aktuālas pēc pandēmijas.

Visi diskusiju laiki pieejami WorldSkills konferences mājaslapā.

Dalīties

Jaunākās publikācijas