PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

2017. gada 12. un 13. maijā Latvijas Universitātē (LU) Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas iela 1) notiks starptautiska ATEE pavasara konference 2017: “Inovācijas, tehnoloģijas un pētījumi izglītībā”.

Konference tiek organizēta Eiropas skolotāju izglītības asociācijas (ATEE) un Erasmus+ projekta “Robotikas izmantošana intervencei skolas neveiksmes un agrīnas izglītības pamešanas mazināšanai (ROBOESL)” ietvaros un dalībai tiek aicināti dažādu nozaru pedagogi, kas pārstāv pirmsskolu, skolu, augstākās izglītības iestādes, interešu izglītības iestādes, izglītības pārvaldes, pētniecības institūtus, kā arī studenti, vecāki un citi interesenti.

Konferencē būs iespēja visiem kopā diskutēt par mūsdienīgi kvalitatīvu izglītību, inovatīvām idejām pedagoģijā, tehnoloģiju vietu un lomu izglītības procesā un pētnieciskajiem izaicinājumiem, lai izvērtētu inovāciju ietekmi uz dažādu kompetenču attīstību. Tehnoloģiskās un pedagoģiskās inovācijas ir kā palīgs pedagogiem, lai dalītos ar labo praksi, attīstītu mācīšanās platformas, veicinātu mediju pratību, mainītu sadarbības formas un realitātē nodrošinātu mācību procesu, kura centrā ir bērni, jaunieši un pieaugušie.

Konference tiek organizēta Erasmus+ projekta “Robotikas izmantošana intervencei skolas neveiksmes un agrīnas izglītības pamešanas mazināšanai” ietvaros, tāpēc īpaša vērība tiks pievērsta robotikai, tās izmantošanai mācību procesā. Par robotikas īstenošanu mācību procesā savā pieredzē dalīsies vairāku skolu pedagogi un pētnieki no Grieķijas, Itālijas, Turcijas, Norvēģijas un Latvijas.

Dalība konferencē klausītāja statusā ir bezmaksas un apakšsekcijā “Robotikas izmantošanas iespējas izglītības procesā” tiks nodrošināta sinhronā tulkošana no angļu uz latviešu valodu, kā arī konferences apmeklējuma apliecinājumā tiks norādītas dalības stundas.

Konferencē ir iespējams uzstāties ar idejām par robotikas izmantošanu mācību procesā un īsu tēžu kopsavilkumu lūgums nosūtīt līdz 15.aprīlim. Pieteikšanās klausītāja statusā konferences “Robotikas izmantošanas iespējas izglītības procesā” apakšsekcijā līdz 30. aprīlim.

Latvijas Reitingi