+371 67324146

Lieliski panākumi Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņiem!

2022. gada 26. līdz 28. aprīlī Daugavpils tehnikumā norisinājās VIAA rīkotais “Nozares jauno profesionāļu meistarības konkurss “SkillsLatvia 2022””. Tas notika divās nominācijās – “Dzelzceļa pakalpojumi” un “Dzelzceļa transports”. Abās nominācijās pirmās vietas izcīnīja Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņi!

Ar lielu atrāvienu punktu skaita ziņā no komandas, kura ieguva otro vietu nominācijā  “Dzelzceļa transports”, uzvarētāja titulu ieguva L4 grupas audzēkņi Ričards Dargevičus un Intars Lauris Kokorēvičs. Nominācijā “Dzelzceļa pakalpojumi” pirmo vietu izcīnīja TP4 grupas pārstāvji – Kārlis Krišjānis Kupčs un Jūlija Zašibajeva. Atzīmēšanas vērts ir fakts, ka arī otro vietu ieguva Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņi – Romāns Trifonovs un Valērija Lobko. 

Uzdevumu norisi nodrošināja VAS “Latvijas dzelzceļš” kopā ar SIA “LDz ritošā sastāva serviss”. Uzdevumu veikšana bija nodrošināta darba vidē balstītā procesā. Apsveicam uzvarētājus – Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņus, kā arī izsakām pateicību skolotājiem, kuri palīdzēja audzēkņiem sagatavoties šim nozīmīgajam konkursam!

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Konkursa ”Young Car Mechanic 2023” fināls

2022.gada 3.martā Rīgā, BT1 izstāžu centrā, satikās 66 spēcīgākie Latvijas jaunie automehāniķi, no 17 dažādām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, lai cīnītos par vietu ”Intercar Latvija”