+371 67324146

Lepojamies!

Bosch Latvija organizētajā skolu konkursā “Apgūsti prasmes ar Bosch” kategorijā “Profesionālā izglītības iestāde” laurus plūca Profesionālās izglītības kompetences centrs “Rīgas Valsts tehnikums” un iegūs Bosch elektroinstrumentus 1000 eiro vērtībā.

Konkurss “Apgūsti prasmes ar Bosch” Latvijā tika organizēts jau otro gadu, un šogad pirmo reizi arī Lietuvā un Igaunijā. Kopumā Latvijā tika iesūtīti 30 pieteikumi, Lietuvā – 34, bet Igaunijā – 13 pieteikumi. Iepazīstoties ar iesūtītajiem stāstiem un izvērtējot jau realizētos un iecerētos projektus, žūrija publiskai balsošanai sociālajā tīklā Facebook izvirzīja 14 skolas trīs kategorijās. Apkopojot žūrijas vērtējumu un Facebook balsojumu, tika noteikti konkursa uzvarētāji, kas saņems Bosch elektroinstrumentus veiksmīgiem un radošiem jauniem projektiem.
Konkurss “Apgūsti prasmes ar Bosch” tika organizēts nolūkā rosināt skolēnu interesi par amatnieka profesiju, iepazīstināt ar jaunākajām tehnoloģijām, kā arī sniegt praktisku atbalstu Latvijas skolām, kuras īsteno Dizaina un tehnoloģijas programmu.

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

Komentē & Jautā