+371 67324146

Lepojamies!

Rīgas Valsts tehnikums Latvijas Darba devēju konfederācijas un karjeras portāla Prakse.lv veidotajā darba devēju ieteiktāko studiju programmu un izglītības iestāžu TOPā atkal ir kļuvis par visnovērtētāko izglītības iestādi starp profesionālās izglītības iestādēm!

Jau vienpadsmito gadu Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un karjeras portāls Prakse.lv veido darba devēju ieteiktāko studiju programmu un izglītības iestāžu TOPu, kas sniedz skolu absolventiem ieskatu, kur jaunietim apgūt izvēlēto profesiju. TOPa mērķis ir veicināt pārdomātu pamatskolu, vidusskolu un profesionālo izglītības iestāžu absolventu tālākās izglītības un karjeras izvēli šovasar, ņemot vērā darba devēju viedokli.

Darba devēji aktīvi izteikuši pozitīvus balsojumus par profesionālās izglītības iestādēm un koledžām. TOPā ieteiktākā profesionālās izglītības iestāde ir Rīgas Valsts tehnikums, kā otrā ir Bulduru Dārzkopības vidusskola, seko PIKC “Ogres tehnikums” un  Rīgas Tirdzniecības profesionālā vidusskola, TOP5 noslēdz Valsts SIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums”.

2022. gada 28. jūnijā tika paziņoti ikgadējās darba devēju aptaujas rezultāti par ieteiktākajām izglītības iestādēm un studiju programmām Latvijā. Balvu par Rīgas Valsts tehnikuma iegūto augsto novērtējumu saņēma pedagogs karjeras konsultants Solveiga Keistere.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Konkursa ”Young Car Mechanic 2023” fināls

2022.gada 3.martā Rīgā, BT1 izstāžu centrā, satikās 66 spēcīgākie Latvijas jaunie automehāniķi, no 17 dažādām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, lai cīnītos par vietu ”Intercar Latvija”