PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

1. decembrī PIKC RVT Audzēkņu pašpārvalde devās mācību ekskursijā uz PIKC RVT Krāslavas teritoriālo struktūrvienību. Ekskursija tika plānota, lai veicinātu sadarbību starp Rīgas  Audzēkņu pašparvaldi un Krāslavas teritoriālās struktūrvienības Audzēkņu pašpārvaldi.

Tikšanās laikā jaunieši iepazinās ar mācību un sadzīves apstākļiem Krāslavas teritoriālajā struktūrvienībā, kur vēroja Ielu vingrotāju iespaidīgo šovu. Turpinājumā devās ekskursijā uz Krāslavas pili un vēstures muzeju kā arī pastaigā pa Krāslavas vēsturisko centru. Īpašu sajūsmu jauniešiem sagādāja Daugavpils pārvaldes, Kaplavas robežapsardzības nodaļas apmeklējums. Vakara gaitā audzēkņi dalījās pieredzē par sabiedriskā darba organizēšanas iespējām un sadarbību nākotnē. 

Tikšanās noritēja pacilātā un emocionālā gaisotnē, kas sagādāja audzēkņiem patiesu prieku un gandarījumu un Rīgas jaunieši parliecinājās, ka Krāslava ir viena no skaistākajām Latvijas mazpilsētām un vieta, kur gribas atgriezties!

Paldies par atsaucību un viesmīlīgo uzņemšanu Kokapstrādes nodaļas vadītājam A.Petaško, skolotājam A.Andžānam un Krāslavas audzēkņiem.