+371 67324146

Konkurss “Apgūsti prasmes ar Bosch”

Bosch Latvija organizētajā skolu konkursā “Apgūsti prasmes ar Bosch” kategorijā “Profesionālā izglītības iestāde” laurus plūca Profesionālās izglītības kompetences centrs “Rīgas Valsts tehnikums”, iegūstot Bosch elektroinstrumentus 1000 eiro vērtībā.

Tehnikumu dalībai šajā konkursā pieteica karjeras konsultante Solveiga Keistere, sadarbībā ar kokapstrādes darbnīcu vadītāju, kā arī profesionālo priekšmetu skolotāju Valdi Kvili un pedagoga asistentu – 3. kursa audzēkni Rihardu Lāci.

Konkurss “Apgūsti prasmes ar Bosch” Latvijā tika organizēts jau otro gadu, un šogad pirmo reizi arī Lietuvā un Igaunijā. Kopumā Latvijā tika iesūtīti 30 pieteikumi, Lietuvā – 34, bet Igaunijā – 13 pieteikumi. Iepazīstoties ar iesūtītajiem stāstiem un izvērtējot jau realizētos un iecerētos projektus, žūrija publiskai balsošanai sociālajā tīklā Facebook izvirzīja 14 skolas trīs kategorijās. Apkopojot žūrijas vērtējumu un Facebook balsojumu, tika noteikti konkursa uzvarētāji, kas saņems Bosch elektroinstrumentus veiksmīgiem un radošiem jauniem projektiem.

Konkurss “Apgūsti prasmes ar Bosch” tika organizēts ar nolūku rosināt skolēnu interesi par amatnieka profesiju, iepazīstināt ar jaunākajām tehnoloģijām, kā arī sniegt praktisku atbalstu Latvijas skolām, kuras īsteno Dizaina un tehnoloģijas programmu.

Tehnikuma uzvara konkursā ir piemērs būt aktīviem, uzņemties iniciatīvu un piedalīties dažādās ārpusstundu aktivitātēs arī citiem jauniešiem. Balva nonāks Riharda un viņa grupas, nodaļas biedru praktisko prasmju attīstīšanai, kā arī kalpos kā motivācija pārējiem audzēkņiem iesaistīties līdzīgās iniciatīvās.

Kokapstrādes darbnīcu vadītājs Valdis Kvilis prot aizraut audzēkņus, darbojoties gan ar rokas instrumentiem, gan ar elektroinstrumentiem kokapstrādes stundās. Apsveicam skolotāju, audzēkņus un paldies par atbalstu nodaļas vadītājam Jānim Markum.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Konkursa ”Young Car Mechanic 2023” fināls

2022.gada 3.martā Rīgā, BT1 izstāžu centrā, satikās 66 spēcīgākie Latvijas jaunie automehāniķi, no 17 dažādām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, lai cīnītos par vietu ”Intercar Latvija”