+371 67324146

Komercdarbības nodaļas G2 grupas audzēkņi apmeklēja Latvijas Nacionālo mākslas muzeju

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 2022. gada 9. jūnijā Komercdarbības nodaļas G2 grupas audzēkņi apmeklēja Latvijas Nacionālo mākslas muzeju. Iesākumā jaunieši noklausījās muzeja pārstāves stāstījumu par instalāciju veidiem un to dažādību. Pēcāk tika dota iespēja kļūt par šāda veida mākslas darba autoriem, darba grupās pašiem radot instalācijas par noteiktu tēmu. Vai esat kādreiz izjutuši bailes? Vai zināt, kāda ir patiesas brīvības sajūta? Atbildes uz šiem jautājumiem jaunieši meklēja un atrada savos radošajos darbos.

Pēc pašradīto mākslas darbu apspriešanas izstāžu zālē varēja apskatīt pagājušā gadsimta latviešu modernās mākslas kolekciju, tai skaitā instalācijas. Saulainajā dienā skaists skats pār pilsētas jumtiem pavērās no muzeja terases. Jaunieši patstāvīgi apmeklēja arī citas muzeja ekspozīciju zāles, uzkavējoties ilgāk pie sev tīkamajiem mākslas darbiem. Izzinoša, radoša mākslas nodarbība!

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

KARJERAS NEDĒĻA AUTO NODAĻĀ

No 21.novembra līdz 25. novembrim Auto nodaļā, sadarbībā ar nozares darba devējiem, tika organizēti karjeras pasākumi visu kursu studentiem, lai iepazīstinātu tehnikuma audzēkņus ar profesijas

Komentē & Jautā