+371 67324146

Komercdarbības nodaļas G2 grupas audzēkņi apmeklēja Latvijas Nacionālo mākslas muzeju

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros 2022. gada 9. jūnijā Komercdarbības nodaļas G2 grupas audzēkņi apmeklēja Latvijas Nacionālo mākslas muzeju. Iesākumā jaunieši noklausījās muzeja pārstāves stāstījumu par instalāciju veidiem un to dažādību. Pēcāk tika dota iespēja kļūt par šāda veida mākslas darba autoriem, darba grupās pašiem radot instalācijas par noteiktu tēmu. Vai esat kādreiz izjutuši bailes? Vai zināt, kāda ir patiesas brīvības sajūta? Atbildes uz šiem jautājumiem jaunieši meklēja un atrada savos radošajos darbos.

Pēc pašradīto mākslas darbu apspriešanas izstāžu zālē varēja apskatīt pagājušā gadsimta latviešu modernās mākslas kolekciju, tai skaitā instalācijas. Saulainajā dienā skaists skats pār pilsētas jumtiem pavērās no muzeja terases. Jaunieši patstāvīgi apmeklēja arī citas muzeja ekspozīciju zāles, uzkavējoties ilgāk pie sev tīkamajiem mākslas darbiem. Izzinoša, radoša mākslas nodarbība!

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Konkursa ”Young Car Mechanic 2023” fināls

2022.gada 3.martā Rīgā, BT1 izstāžu centrā, satikās 66 spēcīgākie Latvijas jaunie automehāniķi, no 17 dažādām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, lai cīnītos par vietu ”Intercar Latvija”