PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Piedaloties Rīgas pilsētas angļu valodas 48. olimpiādes 2. posmā, RVT audzēkņi sekmīgi uzsākuši šī mācību gada vispārizglītojošo mācību priekšmetu olimpiāžu maratonu, kurā mūsu audzēkņi startē vienā konkurencē ar vispārējās vidējās izglītības iestāžu (Valsts ģimnāziju, ģimnāziju un vidusskolu) skolēniem.

Rīgas pilsētas angļu valodas 48. olimpiādes 2. posms notika 30. oktobrī, un tajā piedalījās septiņi RVT audzēkņi – Lorenzo Terlizzi un Kārlis Roberts Gasūns (S2 grupa), Diāna Anastasija Mahņova, Jeļizaveta Kuzņecova, Linards Andersons (GK2-1 grupa), Dāvis Rijnieks (D2-1 grupa) un Krists Jesikens (D3-3 grupa).

Īpaši labi veicās Lorenzo Terlizzi, kurš ieguva 3.vietu un Kārlim Robertam Gasūnam, kurš ieguva atzinību.

Olimpiādes organizators Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs ir izteicis pateicību abu audzēkņu skolotājai Nadeždai Ņižibickai par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei.

Priecājamies par mūsu audzēkņu panākumiem un ceram uz sekmīgiem startiem arī ekonomikas, matemātikas, informātikas, fizikas un ķīmijas olimpiādēs, kurās RVT audzēkņi piedalīsies šī mācību gada 2. semestrī.

 

Latvijas Reitingi