PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

31. oktobrī Eiropas profesionālo prasmju nedēļas ietvaros norisinājās Profesionālās izglītības audzēkņu forums "Mūsdienīga profesionālā izglītība Latvijā", kuru organizēja Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Profesionālās izglītības biedrību.

Forumu atklāja Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis un Ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens un tika organizētas divas paneļdiskusijas "Kāda ir mūsdienīga profesionālā izglītība” un "Karjera un izaugsme".  Paneļdiskusijās profesionālās izglītības audzēkņi no visas Latvijas diskutēja ar politikas veidotājiem, darba devējiem un akadēmiskās vides pārstāvjiem par profesionālās izglītības pievilcību un inovācijām. PIKC RVT paneļdiskusijā pārstāvēja Komercdarbības nodaļas 4. kursa audzēkne Elīna Fatejeva.

Interaktīvajā izstādē – prezentācijā jaunie profesionāļi praktiskā un inovatīvā darbībā demonstrēja savus sasniegumus un talantus, tehnikumu šajā sadaļā pārstāvēja Komercdarbības nodaļas absolvents Rihards Krūmiņš.

Ikviens apmeklētājs devās prom ar apziņu, ka profesionālā izglītība – tā tiešām ir gudra izvēle, tā palīdz iegūt augsti kvalificētu darbu, sagatavo interesantai un izaicinošai karjerai un sekmē nodarbinātību.

tn forums

Karjeras konsultante Solveiga Keistere

Latvijas Reitingi