PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

1. novembrī notika Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) projekta “Darba drošības normatīvo aktu praktiskās ieviešanas un uzraudzības pilnveidošana” ietvaros organizētā konkursa „PROFS 2018” reģionālā pusfināla kārta. Konkursa mērķis ir veicināt profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu interesi un izpratni par darba tiesībām un darba drošību, uzsākot darba gaitas.

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” pārstāvēja jaunieši no Komercdarbības nodaļas – Viktorija Jeršova (GK2-1 grupa), Diāna Anastasija Mahņova (GK2-1 grupa), Linards Andersons (GK2-1 grupa) un no Mašīnbūves nodaļas – Rūdolfs Grēve (M3 grupa), Agris Gavars (M3 grupa) un Rolands Stepanovičs (M3 grupa).

Konkursa laikā žūrija vērtēja jauniešu zināšanas par darba tiesībām, darba aizsardzību un sociālo dialogu, kā arī mājas darbu, kura mērķis bija radošā veidā mudināt sabiedrību iesaistīties arodbiedrībā un tās nozīmīgumu darba tiesību un darba aizsardzības jomā. 

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” komanda starp Rīgas profesionālās izglītības iestāžu komandām izcīnīja 1. vietu un ieguva iespēju cīnīties par galveno balvu finālā, kas notiks šī gada decembrī.

Apsveicam audzēkņus, kā arī paldies pedagogiem: Brigitai Bržeskai, Solveigai Keisterei, Feliksam Pavlovskim par atbalstu un konsultācijām, gatavojot jauniešus konkursam.

tn profs

 

Latvijas Reitingi