PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Pasaules bērnu aizsardzības dienā – 1. jūnijā PIKC RVT Praktisko mācību centrā notika Jauniešu diena, kura pulcināja gan tehnikuma audzēkņus, gan arī daudzus interesentus.

Pasākumu atklāja Rīgas Valsts tehnikuma ansamblis Māra Lasmaņa vadībā, iesākot ar tehnikuma himnu. Uzvedumu bija sagatavojuši tehnikuma teātra pulciņa jaunieši, RVT jauniešu deju kolektīvs priecēja sanākušos ar divām dejām skaistos Bārtas novada tautas tērpos. Krāslavas teritoriālās struktūrvienības meitenes demonstrēja pašu darinātos tērpus, kas tapuši skolotājas Rutas Zambares vadībā. Pasākuma vadītāja Solveiga Keistere pēc atklāšanas visus klātesošos aicināja aizrautīgi piedalīties saplānotajās aktivitātēs. Praktisko mācību centrs virmoja no pozitīvi uzlādētiem jauniešiem un viņu dalības gan izglītojošās nodarbībās, gan sporta, gan arī kustību aktivitātēs.

“Manas karjeras iespējas poligrāfijas nozarē”, meistardarbnīca Mašīnbūves nodaļas jauniešiem, “RVT elektro”, meistardarbnīcas Dzelzceļa nodaļas jauniešiem, Kokapstrādes nodaļas jauniešiem, “IKT – aizraujoša nodarbe”, “Ja esi automehāniķis” – tie ir tikai daži no meistardarbnīcu nosaukumiem, kurās jaunieši aktīvi rosījās. Neizpalika kulinārijas gardumu baudīšana, mākslas nodarbības, sporta disciplīnas un, protams, noslēgumā pašu gatavotas aukstās zupas izgaršošana.

            Ir prieks satikt tik daudz jauniešus ar mirdzošām acīm un vēlmi darīt. Auto darbnīcā jaunos automehāniķus uz teorētisko prezentāciju ar grūtībām izdevās atraut no motora skrūvēšanas. Lai audzēkņu vēlme izzināt ko jaunu savā profesijā arī turpmāk neapsīkst visa jaunā mācību gada garumā! Tiekamies arī 2. jūnijā!

jd2018

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

 

Latvijas Reitingi