PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

2016. gada 15. jūnijā pirmo reizi Atvērto durvju diena norisa jaunajā RVT Praktisko mācību centrā Dārzciema ielā 70. Sanākušos interesentus priecēja ne tikai profesionālo priekšmetu skolotāju stāstījums par nebijušām iespējām saistībā ar praktisko mācību procesu pie jaunām iekārtām un tehnoloģijām, bet arī dažādas aktivitātes. Te jāpiemin Chaula.TV organizētā tiešraides studija ar intervijām, kuras veidoja pasākuma režisore Ieva Duļevska. Savā profesionālajā pieredzē ar sanākušajiem un tiešraides skatītājiem dalījās Rīgas Valsts tehnikuma direktore Dagnija Vanaga, Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociācijas izpilddirektore Ieva Bečere un “Amserv Motors” valdes loceklis Armands Vimba.

RVT Krāslavas teritoriālās struktūrvienības pārstāvji izveidoja aizraujošu sienas grafiti zīmējumu, kā arī Krāslavas jaunās mācību programmas – Tērpu stila speciālists – audzēknes modes skatē demonstrēja pašu dizainētus un krāsaini uzšūtus tērpus.

Pasākumā piedalījās arī Rīgas Valsts tehnikuma kartinga komanda, kura šajā gadā cīnās “ProKart” sacensībās. Neizpalika elpu aizraujoši kartinga iespēju demonstrējumi, kuros piedalījās aktīvākie audzēkņi un skolotāji.

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

Latvijas Reitingi