PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Cilvēki darbā smaida retāk nekā mājās. Kā rāda pētījumi, 30% cilvēku darbā smaida vidēji 5-20 reizes dienā, bet 28% smaida vairāk nekā 20 reizes dienā.

Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņi un skolotāju kolektīvs pēc skolas psiholoģes – Zaigas Kriķes ierosinājuma nolēma atspēkot šo faktu  un izveidot savu RVT smaida eksperimentu – konkursu -“Dalies ar savu smaidu!”.

PIKC "Rīgas Valsts tehnikums" no 27.01.2020. līdz 31.01.2020. notika ,,Pozitīvo vēstījumu nedēļa''. Šajā laikā darbinieki un audzēkņi tika aicināti viens otram teikt labus vārdus, biežāk smaidīt un darīt labus darbus. Audzēkņi piedalījās konkursā ,,Dalies ar savu smaidu!'', iesūtot  smaidīgu fotogrāfiju, pievienojot savu vēstījumu ,,Mēs smaidām, jo...!''.

Jauniešu grupu konkursa noslēgums ,,Dalies ar savu smaidu!''- uzvarētāji:

S1 grupa, audzinātāja Laila Vītola, 

S3 grupa, audzinātāja Madara Pētersone, 

B2 grupa, audzinātāja Ilze Rudaka.

Atzīmējot jaunās skolotāju istabas atvēršanu, Rīgas Valsts tehnikuma skolotāji tika sveikti arī ar skaistu koncertu. Liels paldies talantīgajiem RVT audzēkņiem:  GL2-1 gr. Jūlijai Prohorovai un audzinātājai Nellijai Kifai, B-1 gr. audzēknei Marijai Kuņankinai un audzinātājai Diānai Barkānei, TA1 gr. audzēknim Kristapam Gabrielam Sinkevičam un audzinātājai Ditai Tiesnesei, DP1-2 gr. audzēknim Leonīdam Čupriņinam un audzinātājai Santai Alksnei par skaisto koncertu!

Veidosim mūsu ikdienas dzīvi smaidīgāku un piepildītu ar gaišām domām un darbiem!

Bildes no pasākuma skatīt šeit.

 

Latvijas Reitingi