PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Daudzi Rīgas Valsts tehnikuma absolventi ir uzrādījuši labas un teicamas sekmes mācībās, ir aktīvi piedalījušies tehnikuma goda aizstāvēšanā sporta sacensībās, ir guvuši panākumus profesionālās meistarības konkursos. Tāpēc šogad 116 absolventi, saņemot diplomus, tika godināti, pasniedzot viņiem atzinības rakstus par labām un teicamām sekmēm mācībās un aktīvu piedalīšanos Rīgas Valsts tehnikuma pasākumos, skolas goda aizstāvēšanu profesionālajos konkursos, aktīvu darbošanos audzēkņu pašpārvaldē un skolas vārda popularizēšanu sabiedrībā.

Dažu audzēkņu sasniegumi ir nozīmīgi arī Latvijas Republikas mērogā. Viņi tika apsveikti īpaši.

D4-1 grupas absolvents Ēriks Žeibe saņēma Latvijas Republikas Finanšu ministrijas un Izglītības un zinātnes ministrijas projekta “Latvijai 100” stipendiju 500 EUR apmērā, kas paredzēta Latvijas izcilākajiem vidējās izglītības iestāžu absolventiem, kā arī Rīgas Valsts tehnikuma Goda zīmi par augstiem sasniegumiem mācībās, profesionālās meistarības konkursos un aktīvu piedalīšanos RVT pasākumos. Šī projekta “Latvijai 100” ietvaros stipendiju saņēma arī Rīgas Valsts tehnikuma absolventi Krista Celama (Laidzes teritoriālā struktūrvienība), Artjoms Ivanovs ( Krāslavas teritoriālā struktūrvienība) un Līga Bilzena (Limbažu teritoriālā struktūrvienība).

D4-2 grupas absolvents Alberts Zemzāle saņēma Ministru prezidenta Māra Kučinska pateicības rakstu par 1. vietas izcīnīšanu jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2018 web lapu izstrādātāja profesijā.

Grupas E4-1 absolvents Aleksejs Tarasovs saņēma Rīgas Valsts tehnikuma Goda zīmi par augstiem sasniegumiem mācībās, profesionālās meistarības konkursos un aktīvu piedalīšanos RVT pasākumos, kā arī Ministru prezidenta Māra Kučinska atzinības rakstu par 1. vietas izcīnīšanu jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia2017 Elektrisko instalāciju tehniķa profesijā. Šīs grupas absolvents Vitālijs Voiskovičs arī saņēma Ministru prezidenta Māra Kučinska atzinības rakstu par 1. vietas izcīnīšanu jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia2018 Elektrisko instalāciju tehniķa profesijā.

Drukas un mediju tehnoloģiju nodaļas grupas N4 absolvente Adrija Īvāne saņēma Ministru prezidenta pateicības rakstu par augstiem sasniegumiem jauno profesionāļu meistarības konkursā SkillsLatvia 2017  grafiskā dizainera profesijā un Rīgas Valsts tehnikuma Goda zīmi par augstiem sasniegumiem mācībās, profesionālās meistarības konkursos un aktīvu piedalīšanos RVT pasākumos.

Novēlam mūsu absolventiem panākumus un augstus sasniegumus savā izvēlētajā profesijā arī turpmākajā dzīvē!

Latvijas Reitingi