+371 67324146

Izlaidumi Rīgas Valsts tehnikumā 2021./2022. mācību gada izskaņā

2021./2022. mācību gada izskaņā pēdējās jūnija un pirmās jūlija mēneša saulainās dienas īpaši krāsainas vērta Rīgas Valsts tehnikuma pēdējā kursa grupu izlaidumi. Tehnikuma beidzēju pulks šogad ir krietni prāvs, kas ietilpa kopumā 12 izlaidumos. Izlaidumi notika ne tikai Rīgā, bet arī Limbažu un Krāslavas teritoriālajās struktūrvienībās.

PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” 2022. gada absolventiem jau septīto reizi vienlaikus ar diplomu izsniedza Europass Diploma pielikumu. Europass Diploma pielikums satur detalizētu informāciju par absolvēto mācību programmu. Europass Diploma pielikums neaizvieto diploma oriģinālu un nedod tiesības uz to, lai citu valstu izglītības iestādes oficiāli atzītu diploma oriģinālu, bet palīdz pareizi novērtēt oriģinālo diplomu.

28. jūnijā izlaidums bija Krāslavas teritoriālajā struktūrvienībā, 29. jūnijā –  Limbažu teritoriālajā struktūrvienībā.

Šogad izlaidumi Rīgā notika K. Valdemāra ielā 1C – tehnikuma aktu zālē. 30. jūnijā izlaidumi bija Dzelzceļa, Mašīnbūves un Kokapstrādes nodaļu absolventiem. 1. jūlijā izlaidumi notika Auto nodaļas un Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas absolventiem, 4. jūlijā – Komercdarbības nodaļas absolventiem, 5. jūlijā – Enerģētikas nodaļas un Drukas un mediju tehnoloģiju nodaļas absolventiem, bet 6. jūlijā noslēdzošie izlaidumi bija  Datorikas nodaļas absolventiem.

Divi RVT absolventi – Intars Lauris Kokorēvičs (Dzelzceļa nodaļa) un Mikus Rūķis (Enerģētikas nodaļa) saņēma Latvijas Republikas Finanšu ministrijas un Izglītības un zinātnes ministrijas projekta “Latvijai 100” stipendiju 500 EUR apmērā. D4-1 grupas absolvents Patriks Jasinovičs saņēmaRVT Goda zīmi Nr. 83 un  S4 grupas absolvents Aleksandrs Semjonovs saņēma RVT Goda zīmi Nr. 84, tā atzīmējot mūsu absolventu panākumus un Rīgas Valsts tehnikuma vārda daudzināšanu.

Tehnikuma izlaidumi bija muzikāli kuplināti gan no  mūsu radošāko skolotāju – Diānas Kaušeles Miezītes un Ilzes Holstes puses, gan arī Audzēkņu pašpārvaldes pārstāve Kristiāna Purlica sūtīja muzikālu sveicienu jaunajiem speciālistiem. Datorikas nodaļas izlaidums tika muzikāli iekrāsots ar Jura Lasinska priekšnesumu, un noslēguma dziesmā pievienojās arī absolventa mamma un grupas audzinātāja Ingrīda Lasinska. Pievienojoties visiem skaistajiem vēlējumiem, kurus pauda tehnikuma vadība, grupu audzinātāji un sveicēji, arī mēs vēlam absolventiem skaistu vasaru un mērķu piepildījumu turpmākajā dzīvē!

Dalīties

Jaunākās publikācijas