+371 67324146

Gustava Vanaga balva Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas audzēknim Aleksandram Semjonovam

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” katru gadu labākajam Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas audzēknim par izciliem sasniegumiem mācību darbā tiek piešķirta prestižā Latvijas ķīmiķa Gustava Vanaga stipendija.

PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” katru gadu labākajam Ķīmijas tehnoloģijas nodaļas audzēknim par izciliem sasniegumiem mācību darbā tiek piešķirta prestižā Latvijas ķīmiķa Gustava Vanaga stipendija. Līdz šim šo stipendiju ir saņēmuši RVT izcilnieki – Ivo Kupins, Igors Sivačovs, Anna Rebezova, Kristina Puzane, Raivo Ališausks, Dajana Radominova un Lorenzo Terllizi.

Šogad, 2021. gada 26. maijā izcilā latviešu ķīmiķa Gustava Vanaga stipendija tika piešķirta S3 grupas audzēknim Aleksandram Semjonovam par teicamiem un izciliem sasniegumiem mācību darbā. PIKC RVT direktore Dagnija Vanaga, kura ir šīs balvas aizsācēja un iniciatore, pasākuma dalībniekam pastāstīja par Gustava Vanaga stipendijas rašanās vēsturi, kā arī sniedza īsu ieskatu Gustava Vanaga biogrāfijā. Ievērojot visus drošības pasākumus, tehnikuma direktore Dagnija Vanaga balvu pasniedza Aleksandram Semjonovam individuāli. Zīmīgi, ka šodien notiek centralizātais eksāmens ķīmijā, kas rada pasākumam vēl papildus noskaņojumu.

Paldies direktorei Dagnijai Vanagai par šīs stipendijas aizsākšanu un uzturēšanu, kā arī Guntaram Bernātam par balvas pasniegšanas mirkļa iemūžināšanu. Rakstu sagatavoja Madara Pētersone.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Konkursa ”Young Car Mechanic 2023” fināls

2022.gada 3.martā Rīgā, BT1 izstāžu centrā, satikās 66 spēcīgākie Latvijas jaunie automehāniķi, no 17 dažādām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, lai cīnītos par vietu ”Intercar Latvija”