+371 67324146

Elektromontāžas konkurss Elektrotehnikas specialitātes audzēkņiem

2020. gada 19. novembrī Rīgas Valsts tehnikuma 3. kursa elektrotehniķu specialitātes audzēkņiem bija iespēja piedalīties tehnikuma rīkotajā elektrisko instalāciju konkursā

2020. gada 19. novembrī Rīgas Valsts tehnikuma 3. kursa elektrotehniķu specialitātes audzēkņiem bija iespēja piedalīties tehnikuma rīkotajā elektrisko instalāciju konkursā. Konkursa galvenie mērķi bija motivēt audzēkņus patstāvīgi apgūt augsta līmeņa elektromontāžas darbu specifiku un noskaidrot labākos audzēkņus, kuri varēs trenēties un nākotnē arī piedalīties Latvijas un, iespējams, arī starptautiska mēroga elektromontāžas konkursos.

Kopumā piedalījās seši audzēkņi, kuru elektriskās shēmas montāžas ātrumu, precizitāti un kvalitāti vērtēja pasniedzējs Sandis Breiers. Montēt vajadzēja elektrodzinēja spēka ķēdi zvaigznes/trijstūra slēgumam. Vislabākie rezultāti bija Mikum Rūķim no E3-1 grupas un Hermanim Labdzeram no E3-2 grupas. Viņi ieguva vienādu punktu skaitu – 19 no maksimāli iespējamiem 23.

Pārējie rezultāti pēc iegūtajiem punktiem bija attiecīgi sekojošiem E3-1 grupas audzēkņiem:

  • Robertam Mitrevičam,
  • Krišjānim Kangro,
  • Igoram Stirānam un
  • Danielam Dimerecam.

Konkursu organizēja pasniedzējs Sandis Breiers. Konkursā audzēkņi montēja shēmas individuāli, dažādos laikos un bez skatītājiem.

Dalīties

Jaunākās publikācijas

Konkursa ”Young Car Mechanic 2023” fināls

2022.gada 3.martā Rīgā, BT1 izstāžu centrā, satikās 66 spēcīgākie Latvijas jaunie automehāniķi, no 17 dažādām Latvijas profesionālās izglītības iestādēm, lai cīnītos par vietu ”Intercar Latvija”