+371 67324146

Ekskursija uz Kurzemi

2022. gada 7. jūnijā PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” S1 un S2 grupu audzēkņi kopā ar skolotājiem programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros devās uz Kurzemi. Ekskursija sākās ar Jaunmoku pili.

 Pils celta pašā 20. gadsimta sākumā, sekojot tā laika nozīmīgākajām tendencēm tehnoloģijās, arhitektūrā un mākslā. Pils dāma (gids) sniedza ieskatu pils vēsturē, tā rodot priekšstatu par tā laika jūgendstila interjeru un greznajām podiņkrāsnīm, kas atrodas pils pirmajā stāvā, otrajā stāvā varēja apskatīt Meža muzeja ekspozīciju. Netraucēja tas, ka pils šobrīd tiek restaurēta, ap pili ir ļoti skaists parks ar dīķi, kuru varēja apskatīt un pamanīt vardīšu skulptūras, kuras tur atrodas noteikta iemesla dēļ.

 Ekskursija turpinājās ar došanos uz Ventspili – pilsētu ar rītdienu. Ventspilī redzējām kā sadzīvo vēsture ar mūsdienām (dažādi vides objekti, vecpilsēta, ostas promenāde, Ordeņpils u.c.). Ventspils Jaunrades namā izzinošā nodarbībā uzzinājām par mūsu planētu Zemi, Sauli un Visumu. Radoša nodarbība mūs sagaidīja Ventspils Digitālajā centrā, kur darbojāmies praktiski un iepazināmies ar divām 3D datorprogrammām – Blender un Tinkercad. Ekskursijas laikā uzzinājām jaunu un vērtīgu informāciju, ieguvām jaunas prasmes.

Dalīties

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Jaunākās publikācijas

KARJERAS NEDĒĻA AUTO NODAĻĀ

No 21.novembra līdz 25. novembrim Auto nodaļā, sadarbībā ar nozares darba devējiem, tika organizēti karjeras pasākumi visu kursu studentiem, lai iepazīstinātu tehnikuma audzēkņus ar profesijas

Komentē & Jautā