+371 67324146

Ekskursija programmas “Latvijas skolas soma“ ietvaros uz Līgatnes papīra fabriku, Turaidas muzejrezervātu un Maizes māju

2022. gada 8. jūnijā –  N2, DT2-1 un DD2 jaunieši programmas “Latvijas skolas soma“ ietvaros devās ekskursijā uz Līgatnes papīra fabriku, Turaidas muzejrezervātu un Maizes māju. Laika apstākļi nesolīja neko iepriecinošu, bet mums tomēr paveicās un lietus lija tikai Turaidas muzejrezervātā.

Rīts sākās agri, jau 07:30 devāmies ceļā. Pirmā pieturvieta bija Līgatnes papīra fabrika. Apskatījām pašu papīrfabriku, Līgatni, alas. Bija sajūta, ka mēs atrastos citā valstī. Līgatnes mazās mājiņas rada sajūtu, ka tur dzīvo kādi mazi rūķīši. Savukārt, Līgatnes papīrfabrika radīja priekštatu par to, kā izskatās, kad vienā mirklī viss tiek pārtraukts.

 Tālāk mūsu ceļš veda uz Maizes māju Tur mēs taisījām paši sev pusdienas. Mums bija jānomizo un jāsagriež dārzeņi. Dažam varbūt šī bija pirmā reize 🙂. Spēlējām dažādas komandas spēles, ugunskura liesmās cepām hotdogus. Vai Tu zini, kas ir tritikāle?

Noslēgumā devāmies uz Turaidas muzejrezervātu. Skaistais stāsts par Turaidas Rozi radīja dažādas emocijas. Mūs sadalīja grupās un bija jāizpilda dažādi uzdevumi. Cīņa par godalgotām vietām bija sīva. Skolotājas neuzmanīgi klausījās uzdevuma noteikumus, tādēļ ieguva godpilno bronzas medaļu.🙂

Mājās devāmies nedaudz salijuši, bet ar pozitīvām emocijām un labu garastāvokli.

Dalīties

Jaunākās publikācijas