+371 67324146

Dzelzceļa Inženieru diena

Latvijas Dzelzceļa muzejā 12. septembrī Latvijas Dzelzceļnieku biedrības Inženiertehniskā apvienība sadarbībā ar VAS “Latvijas dzelzceļš” organizēja 19. Dzelzceļa Inženieru dienu

 Latvijas Dzelzceļa muzejā 12. septembrī Latvijas Dzelzceļnieku biedrības Inženiertehniskā apvienība sadarbībā ar VAS “Latvijas dzelzceļš” organizēja 19. Dzelzceļa Inženieru dienu, kas šogad tika veltīta Latvijas Dzelzceļnieku biedrības simtgades jubilejai.   Pasākumā piedalījās 61 dalībnieks no Rīgas, Jelgavas, Liepājas, Rēzeknes un pirmo reizi šajā pasākumā piedalījās arī PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” komanda, kuru pārstāvēja Dzelzceļa nodaļas L3 grupas audzēkņi Viesturs Lielkāja, Intars Lauris Kokorēvičs, Rūdolfs Broks un TP3 grupas audzēkņi Jūlija Zašibajeva, Kārlis Krišjānis Kupčs.

L3 grupas audzēknis Intars Lauris Kokorēvičs pēc pasākuma dalījās iespaidos: “Balva bija tikai pirmajai vietai, bet mūsu balva bija iespēja sacensties ar pieredzējušiem inženieriem un saprast, uz ko esam spējīgi. Pildot uzdevumus, jutāmies vienota komanda, kura labprāt piedalītos arī nākamajā gadā šajā pasākumā.” Paldies profesionālo priekšmetu skolotājam A. Melderim un karjeras konsultantei S. Keisterei par sniegto atbalstu komandas sagatavošanā.

Dalīties

Jaunākās publikācijas