PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

         No 16. līdz 19. novembrim Rīgas Hanzas vidusskolā 68. reizi notika viens no senākajām boksa turnīriem Eiropā - „Rīga Open”, bijušais „Arnolda Knīša kauss”. Turnīrā piedalījās 140 sportisti no 11 valstīm: Zviedrijas, Izraēlas, Igaunijas, Lietuvas, Anglijas, Ugandas, Ukrainas, Krievijas, Baltkrievijas, Norvēģijas un Latvijas.

        PIKC RVT komandu elites grupā pārstāvēja Sergejs Hodjušins svara kategorijā līdz 60 kg, Konstantīns Ļebedevs svara kategorijā – 60 kg , 17 gadīgais Mārcis Grundulis svara kategorijā -64 kg un Endijs Zirins svara kategorijā - 81kg.

        Cīņās par sacensību galveno balvu svara kategorijā līdz 60 kg „Arnolda Knīša kauss”, Sergejs Hodjušins sīvās cīņās uzvarēja Baltkrievijas sportistu S. Krivicki un PIKC RVT audzēkni K. Ļebedevu. Fināla cīņā uzvaru pēc punktiem tiesneši piešķīra Lietuvas bokserim G. Lukošiunam.

       Ļoti pārliecinoša debija pieaugušo boksā izdevās 17 gadīgajam RVT bokserim Mārcim Grundulim, kurš priekšlaicīgi  ar redzamu pārsvaru   uzvarēja   1/8 fināla un 1/4 fināla cīņās. Nopietns pārbaudījums vīru konkurencē Mārcim bija pusfināla cīņa pret sporta meistaru   Mihailu Pavlovu, kurš ir arī Latvijas Olimpiādes boksa elites čempions. Tomēr, neskatoties uz titulēto pretinieku, Mārcis izcīnīja skaistu uzvaru un, sagādājot  pārsteigumu visiem boksa draugiem, iekļuva finālā.

Ļoti spraigā un skatītāju ovācijām bagātā cīņā ar dalītu tiesnešu lēmumu pēc punktiem 2:3, uzvara tika atdota daudzkārtējam Latvijas čempionam Artūram Ahmetovam, bet arī Mārcis pēc šīs cīņas ieguva jaunus atbalstītājus un cieņu boksa draugu acīs. Latvijas boksa federācija  atzina Mārci  Grunduli par labāko turnīra bokseri.   APSVEICAM!

Sudraba medaļa - Sergejs Hodjušins svara kategorijā -60 kg

Sudraba medaļa - Mārcis Grundulis svara kategorijā -64 kg

 Bronzas medaļa - Konstantīns Ļebedevs svara kategorijā -60 kg

 Bronzas medaļa (B grupa) - Endijs Zirins svara kategorijā -81 kg.

Boksa pulciņa vadītājs:   Viktors Bite

bokss2017

bokss121217

rigaopen01

rigaopen02

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt šeit.

 

 

Latvijas Reitingi