PIKC Rigas Valsts tehnikums

Rīgas Valsts tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs

Ar godam izcīnītu pirmo vietu un ceļojošo kausu Latvijas delegācija atgriezusies no 21.Baltijas valstu profesionālās izglītības iestāžu sporta spēlēm, kas šogad norisinājās Lietuvā, Paņevežos.

Kopumā sporta spēlēs piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieku - profesionālo skolu audzēkņi, pedagogi un vadītāji no visu trīs Baltijas valstu profesionālās izglītības iestādēm. Pārstāvēt Latviju uz kaimiņvalsti devās 70 dalībnieku. Sportisti mērojās spēkiem basketbolā, volejbolā un galda tenisā. Latvijas pārstāvji savu meistarību īpaši apliecināja volejbolā un galda tenisā, ieņemot līderpozīcijas gan puišu, gan iestāžu darbinieku komandu konkurencē.

Baltijas valstu profesionālās izglītības iestāžu sporta spēles pirmo reizi norisinājās 1993.gadā, Rīgā. Baltijas valstu profesionālo izglītības iestāžu sporta spēles 2014.gadā norisināsies Latvijā.

Rīgas Valsts tehnikums iestājies par biedru AMI sporta klubā un ar 2013./2014.mācību gadu sāks piedalīties Latvijas profesionālo izglītības iestāžu sporta pasākumos.

Latvijas Reitingi